Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6 vagy Volvo s80? Kinek...

Mazda 6 vagy Volvo s80? Kinek melyik tetszik jobban és miért? Melyik jobb? Ha mazda akkor limusine vagy sportkombi?

Figyelt kérdés
Személyes vélemények érdekelnek.

2015. aug. 15. 13:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
74%
Ha státusszimbólumnak kellene, akkor Telefon meg az óra, de legalább az egyik ezt sugallná, és akkor valószínü almás telefonod lenne, talán Laptop is az lenne. Az óra meg valami svájci csoda. Így meg azt feltételezem, használati eszköznek kell, úgyis új autó lesz, tehát nem azt kell nézni hogy mennyi az alkatrész hozzá, valszeg jó pár évig nem kell hozzányúlni.
2015. aug. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
82%

#19: És akkor mit szólsz az 1.2-es turbós 3 hengeres szörnyetegekhez? Nekem olyan kispolski design-nak tünnek.


A német prémium trióban mi a 3.? Merci, BMW és?

2015. aug. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Audi nem? A Volkswagen nem prémium asszem
2015. aug. 16. 09:41
 24/28 anonim ***** válasza:
17%
Én az árat nem vettem figyelembe, de az én első generációs mazda 6-omba 70ezer az olajcsere, szóval nem tudom mit pattogtok az áron. Nem mindegy? A tényen nem változtat, hogy a Mazda 6 sokkal szebb mind kívül, mind pedig belül. Egy volvo sosem volt/lesz olyan szép, mint akármelyik új Mazda. Ne az ár döntsön már, hanem az, hogy melyik néz ki jobban, melyikbe ülsz bele szívesen 5 év múlva is. A rozsdával meg kár itt dobálózni, a Mazda 12 év garanciát vállal rá. Én pár éven belül tervezem váltani a következő mazda 6-ra, mert ültem benne és jó autó. Míg egy volvo dög unalom és nincs nagyobb presztízse, mint ahogy itt beállítjátok. És ismerősi körben sok rá a panasz, mondjuk nekik nem s80 hanem s60 van 2012-es, de nem szeretik.
2015. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
És a Seat Leon jó? A legjobban felszereltre es legújabbra gondolok. Mert az is tetszik. 9milla
2015. aug. 16. 10:48
 26/28 anonim ***** válasza:
82%

De gondolom az Audi, csak fricskázni akartam, mert én valahogy nem tudom komolyan venni 1-2 kivétellel. R8 vagy hasonló, amúgy meg tiszta VW. Sőt a cégnél van egy passat meg egy A4 Kombi, a passat olyan mint egy prémium, az Audi full fapad.


Seat Leon? Azt hallottam nem rossz. Tulajdonképp gondolom VW kicsit olcsóbban. A kolegám vett egy Couprát pár éve, 243 ló asszem. Dícséri.

2015. aug. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
82%
2015. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
74%

"De gondolom az Audi, csak fricskázni akartam, mert én valahogy nem tudom komolyan venni 1-2 kivétellel. R8 vagy hasonló, amúgy meg tiszta VW. Sőt a cégnél van egy passat meg egy A4 Kombi, a passat olyan mint egy prémium, az Audi full fapad. "


Ugorj át Ingolstadtba és fricskázd meg őket. :P

Az Audinál felszereltség függvénye, hogy mennyire fapad. Az A4/A6-nál lehet rendelni Dacia Logan szintű felszereltséget is, sokan meg is veszik. Azért egy normálisan felszuerelt A6,A8,Q7.... Mondjuk az A8 alapárából is kijön 2,5 Mazda6 :D


" És akkor mit szólsz az 1.2-es turbós 3 hengeres szörnyetegekhez?"

Én perverz vagyok, tűzre velük. :D

2015. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!