Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Menet közbe megáll a robogóm,...

Menet közbe megáll a robogóm, van valakinek sejtése hogy mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Egy cpi oliver sport robogóm van, amivel már évek óta nem volt különösebb baj. Napi használatba volt a motor, szépen pöccre indult, jól gyorsult és jól is ment. A minap mentem vele, semmi nem tűnt fel, hogy valami baja lenne, jól ment, de egy kereszteződéshez érve, felengedtem a gázt, fékeztem és ahogy megálltam velem együtt a motor is leállt és azóta nem indul. Átnéztem, benzin van, olaj van, a gyertya szépen szikrázik, de azért kapott egy újat. Kicsavart gyertyával indítózok, szépen jön a benzin. Indítózás közbe sincs rossz hangja, olyan mint szokott, de azt észrevettem, ha rúgással akarom indítani, akkor kb 10-15 rúgás után mindig pukkanik egyet a kipufogó mintha nyomás szabadulna ki belőle, de indítózás közbe odateszem a kezem a kipufogóhoz és szépen jön a levegő, nincs eltömődve. A benzin is szépen jön ha leveszem a vákumcsövet és megszívom, de ha indítózok akkor is látszik a csőbe hogy megy a benzin a karbiba.

Tudna valaki segíteni hogy mit ellenőrizzek még?

Aki meg csak annyit fűzne hozzá hogy nem cpi-t kellet volna venni az inkább ne is írjon, erre volt pénzem, és eddig tökéletesen megfelelt.

Előre is köszi



2015. aug. 15. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez innen csak találgatás lesz. A berúgókarnak van ellenálása? Lehet pár dolog.
2015. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sztm fals levegőt szív valahol.

főtengely szimeringeket érdemes mind a két oldalon megnézni, milyen állapotban vannak.

nekem nem is olyan régen ugyan ezt produkálta a robogóm, menet közben egyszer csak megállt.

nálam az volt a probléma hogy elnyírta a lendkerék éket, és egy picit elmászott a gyújtás.

2015. aug. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ugyan olyan a berugókar ellenállása mint eddig.
2015. aug. 15. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!