Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ajtórányitásbol adódó sérülés...

Rattila76 kérdése:

Ajtórányitásbol adódó sérülés javítására hova vigyem a kocsim?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Sajnos a mai napon valami kedves autós kollega megküldte az ajtajával vagy bevásárlókocsival az 5 hónapos féltve örzött octaviám ajtáját így lett egy horpadás a vezető oldalon.

Több olyan oldalt is találtam akik ilyennel foglalkoznak fényezés nélküli javítás speciális eszközzel csak jó lenne ha valakinek lenne pozitív tapasztalata! Előre is köszi a válaszokat.


2015. aug. 15. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Horpadás javítás. Kb 5e Ft/ horpadás.
2015. aug. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét oldalon van ilyen horpadás a szintán féltve őrzött járgányomon...amíg a vizsgán átmegy(mert miért ne menne?) addig nem javíttatom..

tudom, nem ez volt a kérdés, de érdemesnek tartod mindenáron kihúzatni?

2015. aug. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen ha megjavítható mindenképpen szeretném jelenleg 2 helyről várok visszajelzést:

[link]

[link]


Ha valaki esetleg ajánlana mást vagy esetleg ezek közül valamelyiknél járt az írhatna véleményt megköszönném !!

2015. aug. 17. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!