Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 300Ezer forintért milyen...

300Ezer forintért milyen autot erdemes venni?

Figyelt kérdés

2015. aug. 16. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Swift,Astra F,Corsa B, Golf 3...de azért készülj fel,hogy költeni kell rá!
2015. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Ladát. De komolyan. Másra még egy vagyont ráköltesz ebben az árban.
2015. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmit,mert még 300 lesz a javítása.
2015. aug. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Ha osszesen van ennyi penzed, semmilyet. 50e csak az atirasa, biztositasrol meg meg szo se volt. Az elso tankolas padlora kuldene: ~350 HUF korul van egy liter benzin, es kell belole olyan 30-35 liter per tank. Erted, 10-13e HUF.
2015. aug. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Olyat, amilyen megy.
2015. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ti aztán értetek az autókhoz :) Jól elveszitek a kedvét szegény kérdezőnek és most lehet lepontozni :) A feleségemnek vettem egy 97-es Suzukit 2 év műszakival ezelőtt egy éve 180 ezer hibátlan kaszni, motor, váltó, futómű semmit nem költöttünk rá az elmúlt 8 ezer km alatt. Átiratással, biztosítással, olajcserével együtt 250 ezer volt, fogyasztás 5 liter körül. A fiam kapott egy kettes td golfot csak hogy ne az én kocsimmal gyorsulgasson a haverjaival. Az már drágább volt mindennel együtt 295 ezer ezt féléve vettük olyan állapotban volt mint a Suzuki. Ezen idáig olajcsere és fékbetétcsere volt fogyasztás 4.5 liter.


Csak egy jótanács ha ennyi pénzed van, kikell várni a megfelelő autót. Soha ne évjáratot vagy km állást nézz mert az csalóka. Csakis állapot alapján vásárolj. Néha feltesznek a netre olcsó és nagyon jó kocsikat de ezeket villámgyorsan elviszik. Ha látsz ilyet lépj azonnal. A legjobbakat.

2015. aug. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Nesze, nem lettél lepontozva.

Ha a kérdező tökös, akkor úgysem a mi zagyválásaink alapján fog venni.


Én is vettem hasonló pénzekért autót, de azért igen kellett hozzá érteni hogy ne vágjanak át. Meg ha gond van, kell tudni hol lehet jó alkatrészt kapni, jó áron, és mi az amit be tudopk magam rakni, meg mit csináltatok szerelövel.


Csak sokan megveszik, aztán többet áll mint megy, meg még a helyi szerlö is lehúzza, ha olyan. Aztán jönnek az olyan vélmények, hogy a használton aztán mindent cserélni kell, meg hogy nem véltlenül adják el stb.


A 2-es golfra meg annyit, jó autók, akkor még a VW Sem k...vult el, de majdnem 25 éves a legfiatalabb. Azért aki ennyi idös autót rendesen karban tartott, az kevés eséllyel fogja ennyiért adni.

2015. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"semmit nem költöttünk rá az elmúlt 8 ezer km alatt."


Én mindig azt mondom, hogy ha 40-50 Ezer alatt csak kopóalkatrészeket költök rá, akkor jó vagyok.

2015. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem 300-ért ne várj olyan autót amire 2-3 évig 1 forintot nem kell költeni... szálljunk már le a földre könyörgöm

amúgy mellesleg egy normális swift simán kijön ennyiből, az egyetlen dolog amire figyelni kell, az a rozsda, mert szinte minden más filléres tétel, akármi baja van, ha az egész komplett motor menthetetlen, akkor is veszel bontottat max 50-ért, komplett váltót 15-ért, ennyire filléres tétel minden...

2015. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Én mindig azt mondom, hogy ha 40-50 Ezer alatt csak kopóalkatrészeket költök rá, akkor jó vagyok."


Én meg azt mondom, hogy ha 40-50 ezer alatt a kopóalkatrészeken felül max két kilót költök rá, akkor jó vagyok.

2015. aug. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!