Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hiteles autót el lehet adni...

Hiteles autót el lehet adni hitelátvállalásosan?

Figyelt kérdés

Hogy működik a dolog? A banknál kell jelentkezni, hogy ezentúl nem én fizetem hanem egy másik fél és kell valami megállapodás erre?

Az átíratás az én dolgom?



2015. aug. 17. 14:39
 1/3 Dominiq Toretto ***** válasza:
Igen,csak nagyon nehéz az ilyen autótol megszabadulni. Miután a Bank megkapta az összeget amivel még tartozol,azután kiállit egy igazolást tanusitványt ,hogy a gépjármü kifizetésre került és csak ezután kaphatja meg a törzskönyvet és az új tulajdonos névreirása is csak eztán történhet meg.
2015. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
...és ilyenkor hogy működik a hitelátvállalás ha az én nevemen van a hitel. Ilyenkor nem úgy működik, hogy teljesen átvállalja az új tulaj a fizetési kötelezettséget és a végén ő kapja a törzskönyvet? Végül is a banké az autó amíg ki nem lesz egyenlítve minden.
2015. aug. 17. 15:36
 3/3 Dominiq Toretto ***** válasza:
De igen,úgy értettem én is.Veled iratni fog a bank egy nyilatkozatot amiben aláirod,hogy jogviszonyváltás történt stb stb,lényegében lemondasz a gépjármüröl... És Miután a hiteltátválalt személy kifizette a banknak a fenmaradó összeget azután ö lesz a tulaja a gépjármünek. nagyjából ennyi. de a bankban ezt elmondják neked tartalmasabban.
2015. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!