Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi ideig használhatod...

Mennyi ideig használhatod Ausztriában legálisan a magyar rendszámos autódat, ha ideiglenes vagy állandó lakcímed van?

Figyelt kérdés
Dolgozni szeretnék kimenni hosszabb távra és szeretném elkerülni a kellemetlenségeket a kinti hatóságokkal. Nem fogok tudni sűrűn hazajárni, életvitelszerűen ott fogok élni a tervek szerint. Van valakinek személyes tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2015. aug. 19. 02:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal 6 hónap után kötelező honosítani.
2015. aug. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyi, mindenhol az eu-ban. 6 hó.
2015. aug. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindkettőtöknek.
2015. aug. 19. 08:35
 4/7 Petya183 ***** válasza:
6 honapig lehetsz ideiglenesen utána be.kell fixre jelentkezned (bár nem.mindenki teszi ezt), fix bejelentés után 1 honapod van hogy beszerezz külföldi rendszamot tehát 7honap. Én 4 hónapja vagyok kint és én is utána jártam de én már lecsereltem mert a magyar kocsi kaputt
2015. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Magyar autóval akarok támadni, mert szükségesnek tartom a munkakereséshez és a munkábajáráshoz is, aztán akarok venni egy kinti rendszámos rozsdaboglyát. A kinti biztosítási díjakat ismerve így spórolok pár tízezret, azt hiszem.
2015. aug. 20. 03:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy ideig ki lehet játszani, de nem érdemes kockáztatni. Mi másfél évig húztuk Németországban. Talán tovább is ment volna, de sajnos ugyanazzal a rendőrrel futottunk össze kétszer. Csak azért nem büntetett meg, mert karácsony szenteste volt.
2015. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Petya183 ***** válasza:
Úgy vegyél rozsdásat hogy évente van itt.műszaki vizsga és elég szigorúan veszik, pl ablakemelő nem működik akkor nincs műszaki stb...ha meg váltani akarsz műszaki nélkül elég nehéz eladni a kocsit
2015. aug. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!