Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson50B most vettem. Egy...

Simson50B most vettem. Egy csomó dolgot cseréltem. A hátsó kerék nagyon megdől a lánc felé. Talán valami hibát vétettem összeszerelésnél? Vagy más probléma lehet? Szilenteket már cseréltem. Lánc felől a kerékcsavar mennyire lóg ki az anyából?

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

"A hátsó kerék nagyon megdől a lánc felé."


Erről jobb lenne egy fénykép.


Hátul egy tengelycsonk van benyomva a lánckerék csapágyába, az mögött a bakelit láncvédő a távtartó (de a tengelycsonk is le van lapolva, hogy ne tudd túlhúzni és ne forogjon el), így láncvédő nélkül is jól kell állnia.

Először a láncot kell megfeszíteni, meghúzni az anyát, majd berakni a hátsó kereket, és azt is középre állítva meghúzni.

[link]

2015. aug. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ezzel nem lehet viccelni...azt kellene tudni, hogy vásárláskor fennállt-e ez a hiba?(szerintem igen)valami nagy ütést kaphatott a villa, mert az nem csinál ilyen mutatványt egyébként...szedd szét a hátulját, és egy asztalra felemelve próbáld a párhuzamot megnézni...


(asztalon a legjobb ilyent beállítani)


egyébként gúglizz be képeket.

2015. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!