Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Második autónak újabb generáci...

Második autónak újabb generációs (2003-ban mutatták be) Seat Cordoba? 1400-es,75 lovas motorral?

Figyelt kérdés

A jelenlegi kocsi egy 2000-es évjáratú Swift 1.0 GLS.

Jó vásár lesz-e, van-e olyan megbízható, mint a régi

Swiftek, tapasztalatok a tulajoktól, formáról vélemények,

s főleg az, hogy a 75 lovas mocival milyenek a menettulajdonságok? Előre is köszönet.



#Seat #új Cordoba
2015. aug. 20. 17:35
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja még annyit, hogy 2004\2005-ös évjáratra gondoltam,

az még nem olyan öreg...

2015. aug. 20. 17:37
 2/4 anonim ***** válasza:

A swift egy könnyű autó, kis motorral is egész fürge. A seat a 75 lójával lomhának fog tűnni. Az is egyébként.


Fenntartási költségekben a Swifthez kevés autót lehet hasonlítani, de inkább bicikliket :D


Seat az jóval szervizigényesebb autó, nem rossz autó, de kéri néha a törődést, illetve azért szokott benne elromlani ez-az, és mivel VW konszern, az alkatrész sem lesz olyan olcsó hozzá mint a Swifthez.


2-es Swiftre nem gondoltál? Hasonló jó tulajdonságai vannak mint az elődeinek.

2015. aug. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ, régen olvastam már ilyen hasznos,

jó választ. De igen, gondoltam már a 2-es Swift-re is, de

őszintén nekem a "régi" Swift formája sokkal jobban tetszik,

főleg a 3 ajtósé, a másik meg, hogy a régiek egyszerűen "kinyírhatatlanok", kis túlzással. Az előbbivel nyilván nem

mindenki ért egyet, de szerintem a 3 ajtós régi Swiftnek elég jó formája van még mindig, szépen ível a C-oszlop, nem olyan szögletesen levágott és nem olyan "seggberúgott" hátuljú, mint a 2-es Swift. Ajánlották az Ignist is, de az

nekem végképp nem tetszik, volt is a családban, teljesen kiakadtam először, akkor inkább már az újabb Cordoba, mert

azzal legalább egy színház előtt, elitebb körben is meg lehet jelenni, nekem legalábbis NAGYON tetszik a formája.

Úgy is reklámozták anno, ez minden idők legáramvonalasabb Seatja. Nem tudok ezen állítással vitatkozni.

Még vélemények esetleg, köszi előre is.

2015. aug. 21. 10:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat inkább akkor toledót mondanék 1,9 TDI mint cordoba kényelmesebb tágasabb hátul ugyan az mint a LEON csak sedan nekem leonom van 2 éve igen kell vele törődni de nem kerül annyiba az alkatrész mint ahogy gondolják átlag ára van fék olaj vezérlés stb átlagos persze ha sokat cserél az ember egyszerre megnyomja az árat de melyik kocsinál nem?
2015. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!