Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki mit tud a rover 220ról?

Ki mit tud a rover 220ról?

Figyelt kérdés
Most állok kocsivásárlás előtt és találtam egy 220-as rovert ami tetszik de nem sokat tudok se a márkáról se erről a típusról ha valakinek esetleg volt vagy ismerősének azt megkérném, hogy mondja már el a tapasztalatait. Előre is köszönöm.

2015. aug. 20. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A Rover, mint gyártó már megszűnt. Anno a BMW forgalmazta, de nem igazán volt sikeres. Most nyomott áron adják őket, de mint mondtam, egy nem létező márka aminek hátulütője, hogy alkatrész nehezen szerezhető be hozzá. Én kerülném.
2015. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) akkor ezt hanyagolom
2015. aug. 20. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Rovert ne.

Egy híg kaka.

2015. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az angol autó ugyanolyan jó, mint az angol nő és az angol időjárás. Csak a szigetországban szeretik őket.
2015. aug. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
NE vegyél olyan autót csak akkor ha gyönyörködni szeretnél benne és nem használnád
2015. aug. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a semmiért szütették be a gyártásukat.
2015. aug. 21. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!