Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van igény Simson blokk elválas...

Van igény Simson blokk elválasztóra?

Figyelt kérdés

2015. aug. 22. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
mért gyártasz akkor?
2015. aug. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha van igényrá akkor lehet hogy fogok gyártani. Ha heti 3-5 darabra van igény.
2015. aug. 23. 12:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérek róla videót, mármint a szerkezet működéséről, ha jól van megcsinálva és az ára is jó akkor oké, de egy blokk felújításhoz ez még kevés, úgyhogy gyárthatsz kuplungkosár rögzítőt, zsákfuratból csapágy kiszedőt, csapágylehúzót, valamint főtengely behúzót is, mert bármelyik is hiányozzék ezekből, nem lesz szakszerű a szerelés.
2015. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ja! ha úgy össze rakod ahogy az utolsó írta de szépen hegesztve stb akkor én veszek egy garnitúrát normális kereten belül
2015. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

Terveztem még dolgokat blokk elválasztó kívül csak még utána kel járnom dolgoknak és utána szerintem elkezdem csinálni.

Csak legfőképpen arra voltam először kíváncsi hogy érdemes-e belevágni.

2015. aug. 23. 23:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyesmi célszerszámok engem is érdekelhetnek ha minőségi kivitel.

Árakat meg látatlanba nem mondok...


apropó!

Zsákfurat csapágykihuzó fejet ki tudna gyártani? Sajnos a készletemben 1-1fej már eltört és külön nem látok egy márkában se fejet....

Kb. 10 különbö méretű fejem van a kofferba és ugye a kengyel, menetes orsó, stb, meg ütőkalapács, stb.


Fejek érdekelnének külön pár méret.


Weboldal link is jöhet!



előre is köszi a kollégáktól!

2015. aug. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!