Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a tuningolt 2107-es Lada...

Ez a tuningolt 2107-es Lada megér 5-6 milliót?

Figyelt kérdés

Íme: [link]


Nagyon prímán néz ki, de ez szerintem túlzás. Maximum 2 millió.


2015. aug. 22. 23:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Majd a piac eldönti, hogy mennyit ér.
2015. aug. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%
Leirast elolvastad? Ha ezeket a cuccokat kulon megveszed, dragabban jossz ki az osszeszereles nelkul is.
2015. aug. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Az a baj, hogy bármit is tuningoltak rajta, ez csak egy huszonéves Lada maradt. Ennyi pénzből már normális autót, vagy sok egyéb más dolgot is lehet venni. Persze ha valaki pont erre vágyik...
2015. aug. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
A leírás alapján sokat foglalkoztak vele. Nekem nem érne meg ennyit, de annak aki ennyit foglalkozott vele biztosan megéri. :D
2015. aug. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

A leírás alapján sem látok benne semmi extrát, amiért ez 5 millát érne. Ráadásul ocsmány is.

Ennyiért már gépkönyves VFTS-t lehet venni - kettőt :D

2015. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Szerintem nagyon karajul néz ki, igazi csajozós verda. :P :D De tényleg elég menő, nekem bejön. :) Szépen tele is pakolták minden szir-szarral. Elhiszem azt is, hogy minden zsír gyári új benne és azt is, hogy sokat melóztak vele. Szerintem ez egy nagyon jól megépített egyedi autó, nekem nagyon bejön. De sok munka és egyediség ide vagy oda, szerintem ennek 2-2.5 millió a reális ára. Maximum 3 millió, de az már nagyon plafon. 5-6 irreális nevetséges ár, kivéve akkor, ha a NASA űrkomputerét is beleszerelték, illetve ha beindítva megkérdezi tőlem az autó, hogy kérek-e egy kávét, amire ha igennel felelek, akkor nyomban meg is főzi nekem...



Amúgy én a sima OT vizsgás Ladákért is sokallom az értük kért árat. Azok többnyire 1.5-2 millió körül vannak. Akármennyire tiszták és szépek, mégiscsak egy sima 30+ éves fapados Lada, semmi több, akármennyire is vigyázva lett rá. Azok megérnek maximum 1 milliót. Míg ez a tuningolt gép 2-2 és felet maximum, de csak azért, mert valóban nagyon egyedi és újszerű benne minden.

2015. aug. 23. 00:51
 7/23 A kérdező kommentje:
Szóval ez a Madonna és az OT vizsgásak is nagyon túl vannak értékelve. Én nagyon szeretem a Ladákat, de ennyibe azért ne kerüljenek már, akármennyi modern egyedi cucc van bennük és akármennyire patika állapotban vannak.
2015. aug. 23. 00:56
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami ocsmány. Szegény Ladát jól elcsúfították. Tele van szír-szarral, aminek semmi értelme. Inkább költötte volna vételár tizedét a motorra és kész. A széria motor elég nehezen gurítgatja a 16-os kerekeket. Ez nem csajozógép, inkább ciki. :D
2015. aug. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon karajul néz ki, igazi csajozós verda. :P"


Hol a hortobágyi tanyavilágban? :D

2015. aug. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ébben a Ladában semmi olyan nincs amitol igazán jobb lesz egy Lada. Azok a busz lokhárítók meg teljesen vállalhatatlanná teszik a megjelenését. Ha valaki nagyon rákattan akkor olyan 5-600 ezret lehet,hogy kifizet érte, de már az is irreális egy ilyen csúnya, érzéketlenul átalakított kocsiért. 5-6 millió már egy éles VFTS-nek a bekerulési ára, de azt legalább senki nem nézi ilyen bohóckordélynak.
2015. aug. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!