Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szívódízel autó, üzemanyag...

Szívódízel autó, üzemanyag mennyiség bevitel megnövelve, de hogyan tudom szívós dízelnél növelni a levegő beáramlást?

Figyelt kérdés
Több levegő kell!

2015. aug. 23. 17:09
 1/7 cselez ***** válasza:
57%

Ja az jól jönne, de a direkt szűrőn kívül nem nagyon van rá mód. Az meg annyi mint halottnak a csók.

Csak úgy zárójelben mondom, hogy árulnak mechanikus feltöltőket szinte minden típushoz.

2015. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szántóvető ***** válasza:
az adagoló max.üzemanyag nyomását nem fogod megnövelni a füstcsavar tekergetésével.adagolóshoz kell vinni aki szétszedi és állít rajra.már ha a teljesítmény növelés a cél.külön levegőt nem tudsz állítani rajta.
2015. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. A füst csavarral végülis semmire nem megyek szerinted?
2015. aug. 23. 18:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból mondom hogy füstcsavar állìtása után jobban megy az autó.
2015. aug. 23. 18:41
 5/7 szántóvető ***** válasza:
hát ha nem kormol akkor jó,ellenkező esetben a füstmérésen megbukna.az alapjárat is megnövekedett ha jól sejtem.már ha merciről van szó.
2015. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok nafta, kevés levegő = korom. Neked egy turbó kellene, másképp nem lesz több levegő. Igazából a szivódizel nem neked való, ha szeretsz haladni, jobb lesz, ha lecseréled.
2015. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amennyit a füstcsavarral elértél, annak annyi a vége.
2015. aug. 24. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!