Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudtok autófesték keverést...

Hol tudtok autófesték keverést SPRAY formában Budaörs környékén, esetleg Bp XI kerület?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy flakon sötétkék-metál spray autófestéket keverni, amivel le tudom javítani az autóm fényezését? (tudom milyen minőségű lesz, elég nekem, 20 éves autóról van szó)
2010. márc. 10. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:

autóspray-t nem lehet kevertetni!!!(hogy?)

DE VISZONT ha nem akarsz drága festéket,akármelyik festékboltban ahol kevernek szineket,kikevernek neked olyan színt,a tankajtó alapján!

de viszont ahhoz kell kompresszor meg festékszórópisztoly!

2010. márc. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok

vagy keress hasonló színű fújós-festéket

2010. márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jobb helyeken kevernek és spray flakonba is töltik.

Én tudok ilyen helyet, de Budaörstől kb. 80 km.

2010. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, én nemrég fújtam újra a motoromat teljesen, kikeverik a színt és fújós (gázos) flakonba bele is töltik. Én Salgótarjáni vagyok és ott "csináltattam" a festéket, 2800FT-ért adták a kezembe a festékes flakont.
2010. márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: esetleg neten keresni boltot és felvenni velük a kapcsolatot? Utánna pedig valamilyen futárszolgálat elvinné neked?
2010. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen spray-be is kevernek, régebben én is tudtam ilyen festékkeverő helyet, de sajnos bezárt. A futárszolgálat jó lenne, de hogy küldöm el a színmintát? :)
2010. márc. 11. 06:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés... :P Nekem is van egy színkódom a kocsihoz, de ha azt kérem akkor elüt. Kijönnek a boltból "mintát" venni.
2010. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, találtam. Budaörsön a Szabadság úton van, nagyon kedvesen és nem is volt drága. Egész spéci metál festéket is kikevertek.
2010. márc. 19. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!