Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi ez a divat mostanság?

Mi ez a divat mostanság?

Figyelt kérdés
Egyre sűrűbben látom ilyen régebbi autókon,(Vento,Golf,Suzuki) hogy az elején valamelyik kasztni elemet bevonják fekete karbonnal, pl: motorháztető, jobb vagy bal oldali sárvédő... Ez valami "tuningos" beütés lenne? XDD
2015. aug. 25. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Annyira nem új dolog. Értelme semmi,vagyis majomkodás, az igazi sportkocsik tényleges karbon elemeit hivatott utánozni gagyi fóliával. Annak a könnyítés a célja. Ennek meg a nevetség tárgyává válás. Bár ha igazi karbon az elem akkor lehet értelme, főleg ha mellette még van motor tuning is. De nagy átlagban ez csak fólia.
2015. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem mért lett lehúzva az előttem szóló?! Egy olyan elem ára 500 forint körül van. Egy foliát odaragasztani, hogy messziről hasonlítson rá, gagyigyuri! Utánozás majom szokás akár mennyire nem tetszik is🙉. Én nyotam egy pacsit. Most engem is lehúzhattok 🐵. ÁÁÁUÁÁU.
2015. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tehát 500E Forint körül.
2015. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3. A piros hetesről lefelé ugatni egy kicsit ciki! Ja hogy alattad egy sötétkék, kétszáz lovas automata van saját sofőrrel? Nem szóltam!
2015. aug. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!