Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Bravo/Brava/Marea tulajok...

Fiat Bravo/Brava/Marea tulajok! Tippetek esetleg erre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Brava-val kapcsolatban szeretnék segítséget kérni - lassan nem tudom mit tegyek, szükségem lenne néhány tanácsra! Hátha...

97-es gyártmányú, 1.4 12v-s brava-m van (59 kw, motorkód: 182A3, 80 le)

A probléma pedig a következő:

Ha a vízhőfok eléri az üzemi hőmérsékletet nem indul be az autó.

Hidegen elsőre, pöcc-röff indul, majd miután felmelegszik és hagyom állni kb. fél órát csak teker az indító. Ha pl tankolok, és csak egy keveset áll utána melegen is pöcc-röff, probléma nélkül, ugye ott nem áll olyan sokat.

Volt hibakód kiolvasás aminek az eredménye: Főtengely fordulatszám jeladó szakadás.

Ez a jeladó ki lett cserélve, ki lett próbálva, tökéletesen indul. Ezután hibakód nem volt.

Eljöttem a szerelőtől, mentem pár kört, boldogan elújságoltam a haveroknak, hogy újra megy a vas. Feltöltöttem az autót a haverokkal; nem indul.

Lehűlt, indul.

Mi lehet a probléma? Már nincs ötletem sem.

Előre is köszönöm!



2015. aug. 26. 01:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézz szét a

[link] -n. Ott vagy a leírások között vagy a fórumban biztos találsz valamit.

2015. aug. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nézegettem azt is, köszi! :)
2015. aug. 27. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!