Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E34 525i fedélzeti számító...

BMW E34 525i fedélzeti számítógépét lehetne valahogy honosítani?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha a hiba üzeneteket, átlagfogyasztást, egyéb infókat magyarul írná ki. Kihez fordulhatnék ezzel?

2015. aug. 26. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, behozattad külföldről, mert nem lehet kihagyni, az év biznisze volt, nem baj, hogy anyádnak arra nem lesz pénze,hogy fát vegyen, most meg jönnek elő az olcsó szarnak a drága hibái?

Hát igen.

2015. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-eske, te hol látod, hogy a kérdező emlitette, hogy baja van az autónak?

Egyébként itt szerintem nem fogsz segitséget kapni, keress egy BMW-s fórumot, ott tuti segitenek, vagy ajánlanak valakit aki megcsinálja.

2015. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es: hát pff...nem jutok szóhoz...retardált vagy...apró információ morzsákat érdemelsz meg: nem élek a szüleimmel 16 éves korom óta, 21 éves vagyok, vezető beosztásban dolgozom, 1989-ben helyezték forgalomba itthon az autót, 1,6 millió ft-ért vásároltam, ez az ország egyetlen fűthető comfort- ,vajbőrös ülésűje pl.,karc-kopás-rozsdamentes, nem sok baja van egyenlőre, eddig egy olajcsere, egy fékbetét csere, egy rendszámtábla izzó csere volt az elmúlt 2 hónapban, mindent hibaüzenetet követően azonnal megcsináltattam korrekt szervizben, ennyit rólam te élettelen senkiházi

2: köszönöm, gondoltam arra a lehetőségre is, de nem akarok regisztrálgatni mindenhova, nem vagyok az a nagy fórumozó tipus, ide régebben regisztráltam, azért tettem fel ide a kérdést.. ha nem kapok releváns választ, felkeresek egy-egy informatikust, hogy ez megoldható-e, annyit már megtudtam, hogy gyárilag nem jelent meg magyar nyelvvel tehát átírni kéne benne minden szót, kifejezést...mobilok területén annyi mindent megtudnak csinálni egyes pc guruk, nem igaz, hogy egy mai szemmel nézve primitív rendszert ne lehetne átírni, ezt eddig nem akartam írni, mert sokakban utálatot vált ki, de lényegében a pénz nem akadály, hosszú távra tervezek az autóval, 6 éves koromban láttam meg képen, azóta ez az álmom és most valóra vált, hát meg fogom becsülni, de ilyen távra jó lenne a magyar nyelv plusz azzal is egyedibb lenne

2015. aug. 26. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!