Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Varois közlekedes, forgalom...

Varois közlekedes, forgalom virtualis gyakorlasa otthon?

Figyelt kérdés

Kissebsegi erzesem van, mivel nem vezetek autot.

Megvan a jogsim, de kulfoldi kintletem miatt nincs alkalmam vezetni. Ez olyan kissebbsegi erzest kellt bennem, hogy egyszeruen nem erzem magam teljesnek...kevesebbnek erzem magam...nagyon rossz... a kozeljovoben talan sikerul vennem egy autot, de szivesen gyakorolnam online is a különbözö szituaciokat...ez segit ? vannka ilyenek? esetleg konkret 3 d terkep egy konkret helyrol ? mi segitene rajtam ?



2015. aug. 27. 00:01
 1/2 anonim ***** válasza:

En is kerestem ilyet, de csak nagyon vacak szimulatorok vannak. Euro Truck Simulator volt a legnormalisabb (kerdezheted hogy milyen volt akkor a tobbi...), de gyakorlasra alkalmatlan.


Az utcakat nezegetheted a Google Maps Street View-val, ennel tobbet nem tudsz tenni.

2015. aug. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Keress valami pótcselekvést. Biciklizzél, csajozzál, szimulátorozzál, robogózzál, mittudomén, de autózni csak autóval lehet.
2015. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!