Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik lenne jobb választás?

Melyik lenne jobb választás?

Figyelt kérdés
Valami csajos autót szeretnék, jövőre talán a pénzt is össze tudnám gyűjteni rá és két autóra gondoltam amiket használtan, viszonylag olcsón beszerezhetek. Fiat punto vagy Citroen C2? ki mit tud róluk? melyiket ajánlanátok inkább?

2015. aug. 31. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
kétségeim vannak... toyota yaris nem tetszik? inkább az... sokkal inkább...
2015. szept. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
esetleg C corsa van még ebben a kategóriában ami inkább ajánlható
2015. szept. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
vagy nissan micra, sok lehetőség van, én hanyagolnám a puntot, a citroent meg méginkább
2015. szept. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 pitykejazmin ***** válasza:
100%
Nem tudom mi nem érthető egy kérdésen.A két autó közül.Irja a kérdést.Szerintem a punto.1.2 16v 80le Feketébe vagy bordóba.szép is megálja a helyétkeveset eszik olcsó az alkatré hozzá.szóval jobb a fenntarthatósága.persze jól átt kell nézetni mert hajlamos az alja rohadásra.a kaszni a 2 eseknél nem rohad anyaga végett.A c2 nekem nem tetszik mert olyan kis pupos nem szép.de biztos az is jó!A puntóba van parkolást segítő syty gomb ez alap felszereltség.de sok jó dolog van benne nézz csak utánna.üdv válaszd a jobbat ami neked a szivedhez közelebb áll.nézz róluk képeket.
2015. szept. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz ezeket felejtsd el.

Corsa C, esetleg Ibiza, Fabia, Polo, amelyik tetszik

2015. szept. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4

ha egyszer tudom, hogy szar, (mert az, mind a kettő) nekem is volt puntom, ismerősnek pedig C2-es, nem fogom ajánlani, akkor sem ha az tetszik neki... japán vagy német, mert ezek hulladékok, mechanikailag talán nem, de elektronikailag egy kotvány szar, tök mindegy mennyi idős, az elektronikát nem tudod "megkímélni" az vagy megy van nem, és általában nem... jeladók, ECU, kapcsolók, mind szeretnek rendszeresen beszarni

2015. szept. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Punto. Annyira azért nem rossz az, hiába "szarolasz".
2015. szept. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!, mindennemű kritikát elfogadok!
2015. szept. 1. 17:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem 2-es Puntom van, 270ezer km van benne, ebből 170-et én tettem bele. Figyelek rá, mindig képben vagyok vele, 10ezrenként szigorúan cserélem az olajat, váltóban is legalább 100ezrenként olajcsere.

Éveken keresztül napi szinten munkábajáráshoz használtam és egyszer nem volt olyan, hogy ne tudtam volna elindulni vagy hazajönni vele. Ha vki odafigyel rá és nem (jó magyar szokás szerint) csak akkor foglalkozik vele mikor már nem tud vele közlekedni, akkor teszi dolgát ahogy kell.

2015. szept. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hagyjuk már ezt a japán meg német autó az überfas*za, hibamentes, tökéletes autó dolgot. Ugyan olyan hibás konstrukciói vannak a németeknek ahogy a japánoknak meg az olaszok, sőt a franciáknak is. Egyik ország sem gyárt minden szempontból tökéletes autót.

Sokan a Fiat Stilo-t leírták hogy milyen hibás modell, mennyire rossz, aztán a sajátom már túl van a 400 000 km-en és még mindig megy, nincs gond vele, haverom 2008-as 3-as BMW-je meg már legalább 5 alkalommal volt szervízbe, másik ismerősömnek a Skoda Fabia egyik pillanatról a másikra "összeszakadt" a vezérlés, barátnőm apjának a VW Polo-bol hirtelen eltünt az olaj, beégett a szelep, 40 000 km-nél komplett kuplungszerkezetet kellet cserélni, szóval van ott baj ugyan úgy a német autókkal is, persze az olaszoknál is van, az első generációs 1.3-as JTD-k szenvedtek, a TwinSpark-al is voltak gondok, az Opelnek ott van az EcoTec ami korán elkezdte enni az olajat ellenben a Fiat 1.9 JTD-s motorja fél millió kilométer felett sem eszi az olajat, de ezek a hibák nem az öszes olasz autóra volt jellemző és nem mindegyik volt hibás konstrukció ahogy a németeknél sem.

A Punto kifejezetten jó autó, nem értem hogy miért kell lesz*arozni.

2015. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!