Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki hogyan vélekedik erről az...

Ki hogyan vélekedik erről az autóról?

Figyelt kérdés
Egy 156ezer kmtert futott 2005ös Dacia Loganrol van szó.A mi autónk eddig szinte minden gyari rajta komolyabb problema szerencsere nem volt meg vele csak alap dolgok.Mit gondoltok milyen jövő állhat meg elotte mennyi kmtert és évet bírhat még úgy hogy ne jöjjenek ki rajta hibák.Most egy olyan időszak jon amikor napiszinten hazsnalva lesz napi 50-60kmtert fog menni hónapokon keresztül eddig is napi hazsnalatban volt tehat olyan nem nagyon volt hogy 1-2 napig ne legyen beinditva.Elvetve csak.Elore is koszonom a segítségeteket :)

#Dacia #Logan 2005 strapa
2015. szept. 1. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mivel egy igénytelen román konstrukció, szerintem bírni fogja bár mint minden autónál, ennél is attól függ, hogy mennyire tartották karban/hajtották szét. Szerintem nem lesz vele gondotok. :D De saját tapasztalatom nincs vele, sőt...
2015. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem.hajtjuk mint az allat normal tempóban használjuk csak es ht igyekszünk karban tartani is :)Olajcserek megvannak idoben stb stb.Szeretem ezt az autot...Nem szar autó az mint ahogy sokan gondolják amugy is a románoknak ehhez kb annyi koze van csak hogy ossze csavaroztak..Motor is Renault benne...Meg kb az osszes eleme Renault..A románok ezt mar csak osszerakjak.
2015. szept. 1. 23:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy különösebben nagy gondok lennének vele a későbbiekben, egyszerű szerkezet, amit a kelet-európai utakra terveztek... csak a rozsda ne kezdje el enni!
2015. szept. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól nem lesz jobb, hogy Renault belülről, sőt...

Igénytelen, "keleti" kocsi. Nyilván tudjátok milyen szolgáltatást nyújt. Ennyit elment komoly gond nélkül, akkor nyilván rendesen karban volt tartva, vigyázva rá. Apróságok majd lassan jöhetnek elő. De jó eséllyel bírni fogja egy darabig még

2015. szept. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Itt Erdélyben tele vannak a városok ilyen 330-360 ezer km-t futott Logan taxikkal, az összes ketyeg még. Persze vannak gyenge pontjai, mesélték, hogy a dízelek befecskendezője nem bír valami sokat, de olcsó a cseréje. Meg a kormánymű is sz*r, ahhoz is gyakran kell nyúljanak. Rozsdával eddig nincs baj, én sok ilyen régi Logant látok.
2015. szept. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ht nyilvan rendben volt tartva meg kíméletesen használjuk nem az hogy jo olcso kocsi oszt verjük at 120al a katyus fis uton.Nem sot én meg jobban figyelem mint fater faterom konyebben van vele de ő se szaguldozik az a katyusreszeken én meg foleg nem de 1 eve kb én vezetem az autot joval tobbet szval én kulon Figyelek ra ahol csak tudok nyilvan pesten meg nagyobb varosban muszály vagyok menni a forgalom ritmusaban de kisebb forgalmú utakon ha 40 est ir a katyukmiatt akk 40-50nel megyek.Hat a gombfejszelsojet azt cserélni kell neki nemsokára ezt a két héttel ezelőtti olajcserenel vettük észre a szerelővel de azt mondta amig nem kopog lehet vele menni
2015. szept. 2. 14:44
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Nehogy bemeséljétek már azt hogy elmegy 300000 km-ert

Esetleg egy BMV de ez a román szar tuti nem megy el ennyit

2015. szept. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ismerek olyan opelt ami 1.200.000-t ment.mar es meg mindig napi használatban van köcs*g fejű b* 300 ezret elmgy bármilyen autó ami rendbe van tartva.Mit szarozod le?Neked sztem meg biciklis sincs max BKVzol.Orulnel te egy Dacianak
2015. szept. 8. 20:33
 9/11 anonim ***** válasza:

ez a 300 000 km egy hülyeség, ennyit egy 1973-as kétütemű Wartburg is elmegy ha rendesen van használva, tapasztalat mert van a családban és ennyi km van benne, persze ma már csak nosztalgiából vesszük elő, de a kilométer az akkor is kilométer. Egy BMW meg jóval többet elmegy mint 300 000 km, ahogy egy Dacia is. Nekem Alfa 159-em van, kombi, 600 000 km felett jár és nincs gond vele pedig 5 év alatt került bele ez a km, amiket kell azt kicseréltetem benne, utánna ugyan úgy megy több 10 000 km-t.


Kérdező, a napi 50-60 km nem távolság egy autónak, ezt egy 50 köbcentis robogó is röhögve tudja, sőt a dupláját is, még a simson is. Az én autóm átlagba 500-600 km-t megy egy nap, van hogy többet, van hogy kevesebbet, egy héten hét napot, egy héten 5 napot. Többet költök gumira mint alkatrészre és szervízre :) 100 000 km alatt megeszik két szett PZero-t, de ebbe a 100 000 km-be csak az olajcsere miatt megyek 10 000 km-ént szervízbe, esetleg ha apróbb dolgok vannak, de nem jellemző. Egy autót tudni kell használni és akkor nincs gond vele.

2015. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én egy 2003-as 1,4-es Berlingót hajtok, újan vettem, 180.000km magasságban járok vele. Eddig egy generátor javítás volt, más komoly hiba nem volt vele. Szerintem még egy ennyit elmenne gond nélkül. Úgyhogy nem kell megijedni a 156k km-től, ha rendben van tartva, nincs széthajtva akkor simán belefér még 2-3x ennyi.
2015. szept. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!