Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra f nincs adat a...

Opel astra f nincs adat a vezérműszíjcseréről, az a helyzet hogy nemsok pénzem van, és le szeretném cserélni magába vezérműszíjat! Normálisan megy az autó semmi baja nincs! Megéri ezt a szíjat magába lecserélni?

Figyelt kérdés
vízpumpát feszítőgörgőt most nemtudok!
2015. szept. 3. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:

a lényget nem írtad...hány kilcsit ment a vezérműszíj, illetve ha nem sokat, akkor hány éve van a motoron?


de akármennyit ment is, a szíjcsere a lehető legjobb ötlet, sok mérgelődést, és hatalmas kiadást előzöl meg vele.


a feszítőgörgő amúgyis tudatja, ha cserére szorul, de nem végja haza a motort..

2015. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megéri csak a szíjat kicserélni.
2015. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! Csak szíjat fogok cserélni.
2015. szept. 3. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg akkor kell cserélni, ha hangja van, nem csattog mint az állat, csak kezd hangja lenni. Amúgy az alkatrész árát meg tudod nézni a BárdiAutó honlapján, meg gondolom a szerelődmunkadíja. Én egy éve cseréltettem a Skoda Favoritomban, az 28000 volt úgy, hogy máshoz nem kellett nyúlni.
2015. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem csattog semmi baja, de úgy jobb lessz ha le lessz cserélve nyugodtabb leszek :)
2015. szept. 6. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!