Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A képen látható 20 éves...

A képen látható 20 éves bemattult fényezést hogy lehetne feljavítani?

Figyelt kérdés

Van egy lada samara kasznim, ami teljesen gyári és rozsda mentes! A fényezése viszont kifakult, a külsejéről le lehet mosni valami fehér port. Ez gondolom a lakk réteg felső része. Nincs pénzem újrafényezni, ezért vettem egy G3-as polírpasztát. Próbából gyorsba felpolíroztam egy kis részt és elég jó lett.

Mit lehetne még tenni a fényezéssel hogy szebb legyen? Jó ez a paszta, amit vettem?

Waxolni kell utána, vagy mit tegyek vele?



2015. szept. 5. 18:06
 1/3 A kérdező kommentje:

Itt van a kép:


[link]

2015. szept. 5. 18:14
 2/3 JulesTS ***** válasza:
A G3 a melyebb karcok eltavolitasara jo, utana meg G10-zel is at kellene menni rajta, hogy fenye legyen. En egybol G10-zel probalnam, mert lehet, hogy eleg az is (nem kell elotte a durvabb). Ha kesz van akkor lehet waxolni is...
2015. szept. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. szept. 6. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!