Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik olyan automata elektro...

Létezik olyan automata elektromos ablakemelő modul, amihez nem szükséges riasztó beszerelése?

Figyelt kérdés

Autómhoz keresnék az elektromos ablakok automata felhúzásához olyan kiegészítő modult, ami nem igényel egyéb eszközt. Illetve az autó gyári távirányítóval történő zárásakor az ablakokat automatikusan felhúzza.


Eddigi kereséseim inkább azt támasztják alá, hogy nem létezik, de lehet hogy nem megfelelő kulcsszavakkal kerestem, és nem találtam egyértelmű választ a kérdésemre.


2015. szept. 6. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Létezik. Az én autómban gyárilag elektromos az ablak és nincs riasztó.
2015. szept. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de nem pont erre gondoltam, ezért pontosítom a kérdést.


Az autóban gyári elektromos ablakemelő és központi zár van, de mivel régebbi típus a kp.zár nem húzza fel automazikusan az ablakokat bezáráskor.

Tehát olyan utólag beszerelhető modult keresek, ami ezt lehetővé teszi.

2015. szept. 6. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, van ilyen:

[link]


De ha a leírásban riasztó is szerepel, nem muszáj neked azt arra kötni. Te magad is kötheted a központi zár jelére akár egy 1 mp-es késleltető relével is.

2015. szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. szept. 11. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!