Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsö autonak egy skoda superb-...

Elsö autonak egy skoda superb-re gondoltam! Szerintetek is jo valasztás lenne? 1.9 tdi

Figyelt kérdés

#elsö.auto #skoda.superb 1.9tdi
2015. szept. 7. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintünk is jó.
2015. szept. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elkelt már az a 650.000et futott motorcserés taxi?
2015. szept. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is Superb volt az első. Igen, apámtól kaptam, le lehet pontozni érte, aki irigykedik ezért.

Megbízható, kényelmes, takarékos autó.

De! Ez egy majd' 5 méteres autó, tehát nem olyan könnyű városban cikázni vele, mint egy Golffal. Én nem tettem kárt benne, de volt később kompakt városi autóm és nagyságrendekkel könnyebb volt vele városban boldogulni.

Te tudod, hogy mennyire tudsz vezetni - én mindenből átmentem elsőre a vizsgán, aztán nem is tettem kárt az autómban hál' Istennek - és ez alapján dönts.

Tehát egy nagyon-nagyon jó autó, de nem az tipikus kezdő jármű.

Még valami: az enyém akkor 6 éves volt, és 2.5MFT-be került. Szerintem most is érdemes megkíméltet nézni, olyan 1.4 körül az első évjáratokból biztos vannak szépek.

2015. okt. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!