Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » NAGYON SÜRGŐS! A győri hori...

NAGYON SÜRGŐS! A győri hori autókereskedés megbízható? Valós információkat mutatnak?

Figyelt kérdés

#autó #autókereskedés #győr hori autókereskedés
2015. szept. 8. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
elvileg igen
2015. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Pár hete vettem náluk egy autót 1 hónapos műszaki vizsgával. Az értékesítő sajnos valótlant állított, hogy nem kell olajat cserélni meg átnézetni az autót, mert azt már megcsinálták, azt mondta, hogy "ezzel már csak menni kell".


Én azért elvittem a megszokott szervizembe a biztonság kedvéért. Szerencsére, mert pl a levegőszűrő olyan rossz állapotban volt, hogy csak lestem, az olajat plusz a szűrőt inkább cseréltettem. A polírpaszta a karosszéria redőibe mindenfelé kikenődve volt, ezt mondjuk láttam a vásárlás előtt is, az akku saruk lazán voltak bekötve. Egy plusz szervizes látogatással mindenképpen számolni kell náluk vásárolt autó esetén is.


Azért azt is el kell mondani, hogy gyorsak, az autó elég jó állapotú volt, a fentin kívül minden úgy volt, ahogy mondták. Nem 1 dl üzemanyaggal kaptam a kocsit, még kb 200 km-t meg tudtam tenni vele az első tankolás előtt.


Ha a fenti eset nem lenne én öt csillagot adnék nekik, de így csak hármat kapna az ötből.

2018. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!