Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2007-es BMW 120d, vagy 2007-es...

2007-es BMW 120d, vagy 2007-es Audi a4? Melyik a jobb autó, melyiket vennétek?

Figyelt kérdés

Az Audi felszereltebb, viszont csak 1.6-os benzines a motorja van, úgy alakult hogy e két meglévő autó közül választhatnék. Dízel nálam előny, viszont nagyon rá kell beszélnem magam a kis kasztnira, mert eléggé feszengek a kis kocsikban, de nem ültem még 1-esben, ha van akkora mint egy V-ös Golf, akkor rendben van.

Na de kíváncsi vagyok a ti tapasztalataitokra is.


2015. szept. 9. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Az 1-es bmw vicc szerintem. A 3-as az kb golf méret. Nekem jóval régebbi 3-asom meg 5 ösöm is van. A kolegámnak volt 116d, motorikusan rendben volt, de méretre halál, inkább az audi. Annakellenére mondom hogy nem szeretem az audikat.
2015. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ja annyi még, hogy egy értelmes 1-es bmw volt, az pedig az M1 ;)
2015. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

jaaj az Audi olyan jó kis selymes, de ez a varrógépmotor, de hát csak megszokom majd.

alap kocsikba meg be sem ülnék, mert érzelmi alapon szoktam választani :D

2015. szept. 9. 22:21
 4/7 anonim ***** válasza:
már nem azért, de az 1-es majdnem pontosan akkora, mint a korábbi E46-os 3-as, a tengelytáv kisebb 4-5 centivel, de maga a bódé szélesebb 1-2-vel, tehát elöl kicsit több a hely széltében, hátul nyilván szűkösebb a lábtér, de az a sofőrt nem nagyon érdekli... :)
2015. szept. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az E87 1-es méretei:

[link]

A E46 3-as méretei:

[link]

Az 1-es kisebb, de van annyi hely benne, mint egy Golf V-ben.

Golf V méretei:

[link]

2015. szept. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet a centiket hasonlítgatni, de azt mondom be kell ülni. El kell menni kereskedésbe úgyis párat megnézni, én mindig azt csinálom. Nekem pont E46 van, de amikor az 1-esben ületm úgy éreztem magam mint egy konzervdobozban. Ülj bele mindkettöbe, aztán amelyik jobban fekszik neked.
2015. szept. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hmm, kár hogy nem az Audiban van a 2000-res dízel, mert az az 1.6-os nagyon szerény benne. Mondjuk a BMW-ben elférnek a magas emberek is (én is), mert ugye a BMW-ben jó mélyen van az ülés, és nem fogja a fejed a plafont súrolni, hátratolni meg lehet akármeddig.
2015. szept. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!