Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes e220 CDI-t hogyan...

Mercedes e220 CDI-t hogyan lehet tuningolni, milyen alkatrészekkel?

Figyelt kérdés

1999-es Mercedes E 220 CDI-t akrok első autónak(saját pénzből) és fel is akarom tuningolni de hogy kezdjek hozzá?nem vagyok annyira jártas a témában.

A válaszokat köszönöm!


2010. márc. 12. 21:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mercit cicomázni a suttyók szoktak, iszonyatosan ciki dolog, hidd el. Most komolyan egy 10 éves dízel autót amiben legalább 3-400 ezer km van. (mindegyikben, hiába mutat bármit az óra) Szóval mit akarsz rajta tuningolni??? 5-10 lóerőt ki tudsz belőle csikarni talán, súlyos százezrekért. Szétmegy a turbó, füstölni fog az autó, egy vicc lesz az egész.

Eleve benzinest kéne venned... a dízelek csak azért mert 3-4 literrel kevesebbet fogyasztanak, 3-400 ezerrel többe is kerülnek. Mikor tankolsz el ennyi pénzt???


A nagyfiúk erős benzines autót vesznek, és nem tunyingolgatják a kis nyomi szarokat.... Majd te is rájössz :) Vegyél egy E420-at, vagy E430-at ugyanilyen évjáratot, és azt nem kell tuningolni.

2010. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Úgy vélem meg kellene próbálnod, mert hát a pénz nem számít, úgy könyű, akár mercit is tunningolhatsz. Én a Fiat Uno-nál leragadtam, 2év, 600 ezer, de kimért 190LE, 700kg, nem vagyok egy Schumaher, de 5,2 alatt megy100-on, sajna a 220 cdi soha nem fog 7 alá menni.
2010. márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A pénz számít és azért ezt a mercit akarom mert nem eszik 15litert de elég erős egy kényelmes utazáshoz és elegáns+a család is nyugottan beülhet nem kell szorongani csak gondoltam picit nem ártana dobni a teljesítményén ha már megeszik 8-9litert akkor erő is legyen benne.
2010. márc. 12. 22:23
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de várom a többit :-)
2010. márc. 12. 22:23
 5/17 A kérdező kommentje:
Ja és csak a teljesítményt akarom növelni nem villogni spoilerekkel meg stb.
2010. márc. 12. 22:25
 6/17 anonim ***** válasza:
és abba belegondoltál hogyha párszázezerért dobsz egy kicsit a teljesítményén akkor ezis megfogja enni a 15 litert?
2010. márc. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok annyira tuningolni csak PL:sportlégszűrő,chiptuning,sport kipufogó rendszer, olyan alkatrészekkel akarok tuningolni amik nem vagy csak kicsit növelik a fogyasztást
2010. márc. 13. 15:48
 8/17 anonim ***** válasza:
Uno-s vagyok, ha csak teljesítményre mész, és abban is csak minimálisan akkor más. Direkt sportszűrő, egy jó kézzel készített kipufogó, mondjuk a Kipufogóklinikán Zuglóban csinálnak olyat hogy beájulsz, most kérdeztem, a computer tunning kb. 65.000,- be lesz, és kb. 18-20Hp erőnövekedés, picit lehet hogy kevesebbet fog enni, de a motor élettartama csökken, hiszen nem az optimálison fog működni.
2010. márc. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszi és várom a további javaslatokat :-)
2010. márc. 14. 16:25
 10/17 anonim ***** válasza:
Írass bele egy chipet!Simán élvezetesebb mint egy benzines kotla!Négyezer feletti benzintemetőt 35d-vel körbeautózok chip nélkül, de chippel meg szét szopatom agyilag...Nekem 2000-dízel és évjárat, 385000km, chipes,az meg egy barom aki turbó,adagoló,porlasztó maszlaggal jön...Fél áron mindig volt gázolaj és mindig lesz is...Ingyen meg szerencsés lehetőség!Én inkább a futóműbe és a fékekbe fektetem a pénzt,mert sok hülyét le lehet szopatni, sokkal erősebb motorost is..
2010. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!