Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kreszből vizsgázott valaki...

Kreszből vizsgázott valaki mostanság? Mondjuk az elmúlt egy hónapban?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok? A könyv és a tanfolyam elegendő a vizsgához? Igaz, hogy már nincsen gyakorló CD/DVD?


Kb. 3 éve kezdtem a kreszt, akkor megbuktam kétszer, most viszont mennék újra vizsgázni, mert kell a jogsi.



2015. szept. 13. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Kétszer megbuktál kreszből? Na te sem lehetsz egy észlény, mér bocs...
2015. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Felfogtad a kérdés lényegét :)
2015. szept. 13. 20:13
 3/10 anonim ***** válasza:

"gyakorló CD/DVD"??????


Meg kell tanulni és kész!

2015. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Istenem, tényleg nem fogjátok fel a kérdés lényegét? Mert magyarul írtam, de válaszolni a kérdésre kettőből kettőnek még nem sikerült.


Néhány évvel ezelőtt az autósiskolákban meg lehetett vásárolni a kresz programot CD-n, vagy DVD-n, és a kresz vizsgán előfordulható kérdések szerepeltek rajta.

2015. szept. 13. 20:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért nincsenek már gyakorló CD/DVD-k, mert megsokszorozódott a kérdések száma, és a válaszlehetőségek is véletlen sorrendben vannak a vizsgán. Tanfolyamnak elegendőnek kéne lennie a sikeres vizsgához.
2015. szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik a kérdés lényegi részét neked nem sikerül felfogni. Van könyv, van tanfolyam, és ebből le kell tudni vizsgázni.

Tanuld meg és ne kifogásokat keress. Ha pedig nem megy, akkor ne erőltesd.

2015. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem kifogást kerestem, kérdést tettem fel. De kötekedni lehet két-három-négy-öt kérdéssel lejjebb ;)
2015. szept. 13. 20:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Az eddigi 2-3 ezres kérdéstár tizen-néhányezerre bővült. A KRESZ nem változott, ugyan az, mint amit három éve tanultál (esetleg egy-két kisebb módosulás, utánaolvasol), tehát csak a kérdésekből lett olyannyival több, hogy azokat képtelenség mind begyakorolni. A KRESZ megértetésére hajaznak, nem a bemagolására. A képes ábrák modernebbek lettek, a szituációk talán életszerűbbek, és rengeteg kérdés van ami szinte ugyan arra megy ki, csak máshogy megfogalmazva. A szakoe.hu -n tudsz regisztráció után gyakorolni. Ha jól tudom nincs fent az egész kérdéstár, de jórészük az, amivel vizsgán is találkozni fogsz.
2015. szept. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én idén augusztus elején voltam. Jártam tanfolyamra, elolvastam a könyvet és rongyosra gyakoroltam a tesztet szakoe.hu oldalon. Elsőre sikerült max pontosra.

Nem volt olyan kérdés amivel ne találkoztam volna az otthoni gyakorlás alatt. A legtöbb kérdés 1-1 az egyben ugyanúgy volt megfogalmazva. (1 kérdésre tisztán emlékszem, a kerékcserével kapcsolatos kérdés volt teljesen másként megfogalmazva)


És valóban nincs már olyan gyakorló CD, mint korábban. A szakoe.hu oldalon gyakorolj sokat.

2015. szept. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia!Én augusztusban vizsgáztam kreszből!Én megvettem a könyvet is meg ugye figyeltem órán.E mellett a szakoe-t kell nyomni ezerrel,mert abból van a vizsga még a 3 pontos képes kérdesek is a szakoe-ból vannak!Sok sikert :)
2015. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!