Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autóról (Daewoo Nubira 1.6, részletezve)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lenne egy autó, ami tetszik, és egészen jó vételnek is nézem, viszont ebben kérném a segítségeteket.


[link]


A képek alapján jó állapotban van, egyetlen kisebb horpadás található az egyik oldalán az eladó elmondása alapján (én a képen nem nagyon láttam).


Rendszeresen szervizelve, 180 van benne az eladó elmondása szerint, Műszaki Vizsga Érvényes: 2016.05.-ig.


Garázsban tartott, látszólag törődtek vele, nem egy lelakott darab. 106 lóerő, állítható a kormány, sok helyen olvastam kényelmes gerinctámaszos vezetői ülés, elegendő hátsó részen is az utasoknak a hely.


Klíma, ABS, szervó, összes ablak elektromos, tükrök elektromosak, vonóhorog, nincs szakadás a plüssön, jó állapotú téli gumik, faberakás. Nem dohányzó.


Fogyasztása 12-13 városban, 8 kombinált, országút 6-7.


Mi a véleményetek róla 400.000-ért? Jó vétel lenne, vagy valakinek van ellenvetése? Mit gondoltok? Érdekelne mi a véleményetek, holnap találkozok az eladóval vétel szempontjából.


Köszönöm a segítségeteket!



2015. szept. 15. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz autó ennyi pénzért! Ismerősömnek is ilyenje van teljesen elégedett vele, hajlamos kicsit túlfogyasztani de a kopó alkatrészeken kívül nem igen akadhat cserélendő alkatrész! Ár-érték arányban kapsz egy jó alaap tágas családi autót!
2015. szept. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nagy gyuri ***** válasza:
0%
Lehet azt is mondani hogy egy Opelt veszel mert majdnem ugyan az ,pont ma láttam egy e-kadett-et csak az volt rajt hogy daewoo....nagyon nem fogsz mellé mert meg bizható csak szerintem a városi fogyasztás sok max 9-10 [link] ez az?
2015. szept. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt inkább hanyagold. Daewoo-t nem vennék a helyedben. Nagyon sok a hibalehetőség, a Koreai kocsik nem a legjobbak.
2015. okt. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!