Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új Octavia vagy használt BMW?

Új Octavia vagy használt BMW?

Figyelt kérdés
Az autó évi 20000 kilométert lenne használva, cél a hosszú távú megbízhatóság. Másképp fogalmazva: Egy új Octavia árából lehet e venni jó állapotú újonnan sokkal drágább autót ami megbízható használtan is? (fiatal BMW 3) Vagy érdemesebb az új autónál maradni ami biztosabb?

2015. szept. 16. 15:40
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
Én a helyedben inkább újat vennék. Az biztosabb.
2015. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Új Octavia. Garanciával, előélet nélkül, stb...
2015. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Új octavia. Azzal villoghatsz hogy neked új autód van. Meg fikázhatod az öreg bmwseket, hogy csak villogni akarnak az öreg szaraikkal. :)
2015. szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2015. szept. 16. 16:08
 5/38 anonim ***** válasza:

Aki ezt a kérdést felteszi annak felesleges is a bmw.

Egyik fapad fwd kis ccm másik meg(ha nem szakadt 316i)akkor nagy ccm rwd sok extrával!

Bár, ha már bmw akkor 5ös az kb. azt az érzést adja mint a 7es és pakolni is van hely, de a menetkész tömege még elviselhető.

2015. szept. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

Fapad Octavia? Szerintem az új Octaviák leteszik az összes E46-ost, amiket mostanában hoznak be, tekerős ablakokkal, líma nélkül, stb.

Mindenképpen Octavia, hozza simán egy 10 éves BMW szintjét, ha egy jól felszereltet veszel.

2015. szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Az új octavia nagyon jó autó. Nekem volt szerencsém 1hétig hajtani egy alap modellt 1.4 TSI motorral. Kellemesen csalódtam benne nagyon jól megy, keveset eszik (6,2 nél többet nem tudtam vele megetetni, bár ebben nem volt sok városi dugó) és kényelmes még a teljesen alap ülésekkel is. Én a helyedben nagyon elgondolkoznék egy új octavián.
2015. szept. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

"Mindenképpen Octavia, hozza simán egy 10 éves BMW szintjét, ha egy jól felszereltet veszel."


A csiga is gyorsabb a döglött gepárdnál.:D


Szerintem a kérdező a jól felszerelt oktáviából nem egy öreg 10 éves E46-ot kapna. Vagy a BMW-knél így van, hogy a 6. hónapban hirtelen 10 évesek lesznek?:))

2015. szept. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

Ma már egy Octavia is hozza egy BMW szintjét, csak nincs benne egy 30. vezetéstámogató meg 3 betűs rendszer, és kicsit puritánabb anyaghasználat jellemzi. De aki nem egy hiperluxus autóból ül bele, így is koppan az álla az Octaviában.

Nem tudom mennyi az általad említett "új Octavia ára", mert 4 750 000-től 6 millióig terjed az extrák nélküli, alapmotoros ár. Ha tényleg csak a "fapadosra" van keret, akkor egy jól felszerelt 1-2 éves példányt vennék belőle. Ennyiért hasznàlt BMW-ből az egyel ezelőtti 5-ös szériából már nagyon szépet kapsz, a mostani szériából meg az első évjáratok alját. Az előző szériás 3-ast szerintem hanyagold, a mostani szériából pedig szintén az alja-közepe jön ki 4,5-5 mFt között.

De számolj 1,5-2, néhol 3x-os szorzóval a BMW javára, a két autó fenntartási költségei között.

2015. szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerűen el tudod dönteni magad is. HA cigány vagy, akkor BMW (ötös, mint Jocinak), ha nem, akkor új octavia.
2015. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!