Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Heló, egy kis segítség kellene...

OOTedyOo kérdése:

Heló, egy kis segítség kellene a motoromhoz, vagy fel szeretném javítani vagy eladnám, valaki?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy leharcolt yamaha jog-om sport edition,e mr tényleg nincs a toppon,de megy stb stb csak kell bele új aksi stb. Sajnos elég rosszul állunk úgyhogy elszeretném adni,és arra vagyok kíváncsi hogy a mostani állapotában mennyiért tudnám eladni,vagy mennyit kéne ráköltenem hogy eladhassam.

2015. szept. 17. 01:33
 1/2 joco5582 ***** válasza:

Szia,

Szerintem ha működik ne költs rá, úgyse fogják ezt az árában megfizetni neked. Az eladáshoz meg üsd be a jófogást, és az átlagos Jog árhoz képest lődd be az árat.

Ha a tied szebb jobb mint amiket ott látsz kérhetsz többet, ha rosszabb úgy kevesebbet.


A legkönnyebben úgy tudod eladni, ha magasabb árat adsz meg mint amit szeretnél érte, de minden héten csökkented az árat. Előbb utóbb eljön az az ár, amiért elviszik. Sajnos sokszor ez kevesebb mint amit eredetileg gondoltál, de ilyen a piac meg a vakszerencse. Akinek van ideje "csak úgy hirdetgetni" évekig, az kitarthatja az árat. Míg aki eladni akar, annak sajnos engedni kell addig, míg valaki el nem viszi.

Remélem segítettem

2015. szept. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Segítettél hát ,köszönöm!
2015. szept. 17. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!