Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendszám alapján megtalálhatok...

Rendszám alapján megtalálhatok valakit?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy tudom a rendszámát de az illető nevét nem tudom. Hol tudnék utána nézni vagy esetleg valaki aki ilyesmivel foglalkozni tenne e egy kivételt és megnézné e nekem?:)

2015. szept. 18. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Jogsértésre kapacitálsz valaki ismeretlent. Törvényesen nincs jogod ilyen kutakodásra.

Te örülnél neki, ha mondjuk lenne egy ismerősöm, aki hozzá tud segíteni engem ahhoz, hogy te ki vagy, hol laksz, stb.? Ügye, hogy nem!

2015. szept. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van rendőr havered, vagy olyan, aki az okmányirodában dolgozik, és megkéred szépen, hogy nézze meg, akkor meg tudja nézni. De te nem tudsz hozzáférni sehol ilyesmihez.
2015. szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs. Csak a keresztnevét tudom még ezen kivül
2015. szept. 18. 16:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Írj nekem, segítek.
2015. szept. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendor, okmányirodás ismneros, aki hozzáfér a "robotzsaru" rendszerhez.
2015. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs ilyen ismerősöm :/
2015. szept. 18. 16:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan kérlek... ez Magyarország...

Finnországba adott számra elküldöd SMS-ben a rendszámot és válaszban megkapod az adatokat, de ha nem akarsz fizetni az SMS-ért, akkor lekérdezed online egy PC előtt.

Mert ott az embereknek van kultúrájuk és működik! Nem a sötét balkán...

2015. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!