Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapeeten auto hifi beszerelé...

Budapeeten auto hifi beszerelés üzlet?

Figyelt kérdés
Voltam párhol de katasztrófa az árak ! 29ezer + 8 ezer az Aux bemenet beszerelése ? hangszorok + erosito 30 ezer beszerelese ? aaaaa valahol olcsobban Budapesten ? ahol is nem feltétel hogy nálunk vegyem a magot + erosito + hagszorok !

2015. szept. 23. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Az írásod meg a fogalmazásod is egy katasztrófa.

Amúgy meg a google a barátod,kismillió hifi/tuning műhely van pesten,nem hiszem hogy nem találsz olyat ami neked árban megfelelne.

2015. szept. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koaxk Ábel ***** válasza:

Nagyjából ezekkel az árakkal lehet mindenhol számolni.


Komolyabb műhelyek nem fognak bagóért dolgozni, viszont minőségi munkát csinálnak. Pl: egy hangszóró beszerelése is lehet baromi macerás meló, fúrás faragás, kiemelőkeret készítés stb...


Az erősítő bekábelezéséhez is komplettan megkell bontani a fél kocsit, szóval elég macerás meló.


Biztos vannak olcsóbb sufni tuning műhelyek is, de én olyanra nem bíznék komolyabb munkát. Én amikor csináltattam a saját hifimet, volt olyan műhely ahonnan kifordultam mikor megláttam mennyire "igényes" az egész cég.

2015. szept. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek átlagárak. Tényleg csak sufnituning műhelyekben fogják olcsóbban berakni. Nagyon jól leírták, hogy mindenki be tud tekerni 4 csavart a hangszóróba, csak előbb le kell bontani a fél ajtót, gyári hangszóró helyre kiemelőkeretet készíteni, át/újrakábelezni, mindezt rongálás nélkül. Egy ótvaros kábelt is bárki el tud rángatni a csomagtartódba, de ehhez szét kell szedni a fél autót, kárpitokat, műanyagokat lerángatni, kábelt rögzíteni, tűzfalat fúrni/szigetelni, stb. A másik az, hogy egy kontár munka miatt az autód simán leéghet, csak szólok. Szóval ótvar és felelősségteljes munka, megérdemlik a pénzüket. Utána meg velük gizdulsz, ha nem tetszik a rendszer hangja!

Gagyi, mindegy csak occsó legyen melóhoz meg egy jó műhely nem fogja adni a nevét.

Nem szeretek előítéletes lenni, de az írásodból és abból hogy ennyit sokkalsz egy elég időigényes melóért, nem lehet egy komoly rendszer, amit be akarsz rakatni. Gagyi hangzáshoz, tuc-tuchoz szintén nem fogják adni a nevüket a komolyabb műhelyek, ezt tartsd észben.

Egyébként te is berakhatod, az ingyen van!;)

2015. szept. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!