Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki autókról vélemények,...

Suzuki autókról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
500 ezer és 1 millió forint között keresek Suzuki swift-et,vagy Wagon R+ -t.Milyen a Suzuki motorikusan,milyen a kasznija,mennyire megbízható?

2015. szept. 23. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Motorikusan elég jók, kasztnija ezeknek a típusoknak papír, de amíg nem ütközöl nem lesz baj.

Eléggé megbízhatónak számítanak sok ismerősömnek ilyen van és gyakorlatilag ha el is romlik valamijük fillérekért találsz hozzájuk alkatrészt bontóból.

2015. szept. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A papír kaszni a 2005-től gyártott Suzukikra már nem igaz. 1millió környékén pedig már bőven lehet "újabb fajta" Swiftet venni. Egyébként a Suzukik rendkívül megbízható autók. De a legegyszerűbb, ha itt olvasgatsz:

[link]

2015. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is egy régi típusú swiftem van és az időszakos karbantartásokon kívül(olajcsere stb...)csak a tankolásra költök. :)
2015. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem az IGNIS a legjobb a világon, 12-éve hajtom,csak akkor látja szerelő ha vizsgáztatni kell. eddigi cserék:hátsó kerékcsapágy,első fékbetét,gyertya, motor olaj.

az sem igaz hogy kényelmetlen,tavaly Münchenig mentem szinte megállás nélkűl, 180 centi és 95 kg. dagadt állat vagyok.

2015. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs veük baj, de tényleg inkább a linkelt oldalon érdemes olvasgatni mert ide idővel úgy is beszabadulnak azok akik élből negativan állnak a dologhoz, mert csak.
2015. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ennyiért már van nagyon jó állapoú Ignis is, ami a WagonR+ -nál sokszorosan jobb, és nagyobb is nála.

Nekem 10 évig volt Ignisem, imádtam, nagyon jó kocsi volt, különösen motorikusan; nagyon gyorsult. A régebbi Suzukikra valóban igaz a papírkaszni, de ezekre már nem, a töréstesztjeik is kiválóak.

Meg is mradtam a márkánál, most egy új Vitara boldog tulajdonosa vagyok.

2015. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!