Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Volkswagen botrány miatt ti...

A Volkswagen botrány miatt ti is gondolkodtatok már azon hogy eladjátok a Volkswagen típusú autótok?

Figyelt kérdés
Én erősen gondolkodom, úgy érzem hazudtak. Nem szeretnék egy ilyen autóban ülni ami nem az aminek hirdették. (2014 Passat)
2015. szept. 23. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Minden autónál vannak hazudott adatok marketing okokból, már több évtizede. Csalnak a súly, a gyorsulás, a kibocsájtási, a fogyasztási, meg mindenféle adatokkal. Emiatt eladni...
2015. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
És ha most eladod akkor mitől lesz jobb,vagy mi fog változni?!Vagy úgy megnyugszik a kis lelki világod?
2015. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Örülj, hogy egy zsír új kocsid lehet, én a helyedben el nem adnám csupán ez miatt.
2015. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Igaza van a kérdezőnek a helyében én sem járnék ilyennel.

De nem vagyok a helyében.

Add nekem, az átírást fizetem.

2015. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 kamikaze17 ***** válasza:
es a te autod diesel mert csak azokra vonatkozik ez a problema
2015. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Ugye ez egy troll kérdés? Mégis ki nem sz*rja le ezt a műcirkuszt amit most művelnek, vagy engem mint tulajt mit érdekel, hogy miket trükköznek, ha az autó tökéletesen megy, és keveset fogyaszt.
2015. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem totál mindegy, amíg a fogyasztás ez és nem változnak a fizetendő dolgok addig nyugodtan cirkuszolhatnak.
2015. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

Eddig is csak a vak nem látta hogy csalnak ,de zabszem lehet a többi gyár seggében is mert kb mind ezt csinálja. A fogyasztási adatok pl mindenhol el vannak csalva. De olyan egyértelmű mérhető dolgokkal is csalnak mint az önsúly. Nem csak a Vw

De add el, ha úgy tetszik .Egyébként már akkor átvertek mikor elhitették hogy annyit ér a kocsid mint amit kérnek érte :)

2015. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

Te aztán igazán hü**e lehetsz, ha emiatt eladnál egy jó kocsit... Nekem is Vw-m van, ez a kamu botrány nem befolyásolja az érzelmeimet az autómmal kapcsolatban, eszembe nem jutna eladni, imádom :)

Ja és legközelebb is Vw-t fogok venni! ;)

2015. szept. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
54%

ez a kerdes az agytevesrol szol? sok ember orulne ha ujan vehetne egy autot de nem passatot csak egy olcso vw upot mondjuk. te meg...

akk minek vettel eleve ilyen autot? mindegyik trukkozik

2015. szept. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!