Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak szerintetek mit...

Első autónak szerintetek mit vegyek?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok van 650eFt kp-m ebbe minden bele kell férjen átírás első szerviz. Annyi a feltételem, hogy 98 utáni legyen, benzines/1200ccm+/ és olcsón fenntartható.
2015. szept. 24. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Tehát akkor van 5 kilód autóra..

Nos ennyiért kapsz egy príma kis 1.3-as klímás swiftet.Opelekre nehagyd magad rábeszélni.

2015. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Petya183 ***** válasza:
Hát ha nem érdekel hogy hogy néz ki meg nem kell a kényelem akkor Swift...olcso alkatrész stb....de a p*csöm se venne 5kilóért swiftet... még egy f astra is jobb sima 1.6-os motorral vagy vw polo 1.4
2015. szept. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fiat punto II .....1.2-es lehetőleg 16V 80lovast vegyél.....a 8V 60ló harmat gyenge...cserébe 5-6 literrel le van
2015. szept. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Suzukit én is nézem meg a skoda feliciát. De láttam peugeot 206 1.4benzinest vagy Renault Thaliat is ebben az árba azok menyire a sz**óroller kategória? Puntotól félek egy havernak van az első genes 1.2 8v szegénynek mindene vérzik.
2015. szept. 24. 18:38
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet nem tűnt fel,direkt írtam,hogy fiat punto 2 ..azaz a typ 188....ez már nem az a fostenger mint az elődje...sőt!
2015. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
500 környékén még mondanám az AstraG-t is. Ki lehet fogni megkímélt és jól szervizelt példányt. Alkatrészellátása jó, nagyon népszerű autó. Relatíve nem is drága fenntartani.
2015. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ennyire nem reménytelen a helyzet... suzukik meg puntok, 21 éves srácnak. G astrát ennyiért meg inkább felejtsük el.


Hasonló pénzért keres most ismerősöm, én azt ajánlom neked is mint neki: VW Polo III 6n2 1.6-os benzines motorral


Az érveim:

Egyszerű mint a faék, megbizható kis fogyasztású, könnyű kasztnival, pörgős motor, ennyiért már lehet jó állapotút (jót, nem tökéletest!) találni, és a szervizköltsége sem sok.

És még ami fontos: Jól néz ki, fiatalos, inkább fiusabb.

2015. szept. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!