Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikeres forgalom vizsga után...

Sikeres forgalom vizsga után minek kell megint orvosi alkalmassági mikor a tanfolyam elején adtam?

Figyelt kérdés
Olvastam ,hogy vinni kell orvosi alkalmassági papírt de a legelejen mikor kezdtem adtam olyan papírt voltam orvosnál 7 ezer forint volt most megint menni kell orvoshoz és megint pénzbe kerül ?

2015. szept. 25. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:

az orvos anno 2 példányt adott, de egyébként az iskola visszaadja az orvosit, nekik csak azért kellett, hogy a kresz-tanfolyamra jelentkezhess.


Az okmányirodában meg azért kell, mert ők is látni akarják, hogy biztosan nem lejárt... hiszen a jogsidat akár évekkel a forgalmi vizsga után is kiválthatod. vagy az orvosid is lehet már sok éves a forgalmi vizsga időpontjában, hiszen mondjuk kellett már kismotoros jogsihoz korábban... és még éppen jó volt, nem járt le, amikor belevágtál a B-be... na, szóval érted :)

2015. szept. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocs, nem kresz tanfolyamra, hanem vizsgára.
2015. szept. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell még egyszer orvoshoz menned.

Az iskolától visszakapod a papírt, azt kell vinni magaddal.

2015. szept. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha jól értem akkor ha kérem a jogsi igazolást akkor kapom vissza az orvosim is?
2015. szept. 25. 10:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha az iskola adja a forgalmi vizsgáról az igazolást, akkor igen, nyilván. Ha nem adják vissza, szólsz, hogy még nem kaptad, biztosan elfelejtették. DE nekik az nem kell, nem fogják eltenni, visszatartani.
2015. szept. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megkaptam mindent köszönöm a válaszokat.
2015. szept. 25. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!