Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen téligumit ajánlanátok...

Leander0101 kérdése:

Milyen téligumit ajánlanátok személygépkocsihoz elég sokat autózom tehát valami jó megbízható gumit szeretnék de olyan nagy a választék, nehéz a döntés esetleg valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés
2015. szept. 26. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Én Nokian WRG 2 -t használok 205 55 16-os (Skoda Superb)

Nagyon meg vagyok vele elégedve.

A másik autón Continental gumim van,nagyon jó gumik.

2015. szept. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tomcatters ***** válasza:

En személy szerint Yokohama W.drive ot használok 225/50 r17 "honda accord"

Nagyon jó a tapadása latyakos, jegkasas jeges uton is .. :) en csak ajanlani tudom :) masikon "corolla" continental wintercontact van 185/55 r15 azt is csak ajanlani tudom szintcugy jol teljesitett eddig havas időben is :)

2015. szept. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Barum Polaris 3. Nagyon jó gumi, mérsékelt áron.
2015. szept. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem téli,de nyáriban van tapasztalat. Sose próbálnám ki a Barumot és a kocsimat azzal vettem tavaly.

Na most annyira jó volt, hogy ha új gumit fogok venni akár téli akár nyári 100% az lesz!

Előző mellé csatlakozok így.

Tehát ha a télijük is olyan, mint a nyári akkor Barum!

Simán a 1,5-2X drágább társaival azonosan viselkedik és nem épp kiskocsim van gyenge motorral, hanem 1,5tonnás nagy blokkal.

2015. szept. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Teljesen mindegy , mindegyik jó amire az van nyomtatva. De nekem tíz éves az autó de még egyszer se cseréltem le télire. Mert egyébként egy reklám ez csak. A gumi lobbynak is megkell élni valamiből.
2015. szept. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző: Ebből látszik, hogy nem próbáltad még a téli gumikat. Meglepődnél.
2015. szept. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én viszont télivel járok nyáron is..jelenleg Pirelli van fenn, nagyon jó a vízenfutása(is)


szóval nem biztos hogy márkában kellene gondolkodnod, inkább a boltban nézd végig a mintázatot, tapogasd meg, és a ráragasztott tájékoztató alapján dönts..

arra vigyázz, hogy a zaj jelzés ne legyen 69 dBell felett, mert 2016 januártól már az nem jó érték..


gúglizd be a téli gumik futómintáit, akkor meglátod, hogy miért nem mindegy milyen az igazi hógumi..

2015. szept. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tomcatters ***** válasza:

7# Egy kérdés

Nem kopik nagyon a teligumi nyari hasznalat során??? Én nem mernem használni nyáron a téli gumit félteném a lagyabb keveréke miatt :)

2015. szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!