Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Stabilizátor után lengéscsilla...

Stabilizátor után lengéscsillapító csere?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja kicseréltettem a stabilizátort a 12 éves autómon, szerintem sokkal jobb lett. Azt mondták a szervizben még használható az első lengéscsillapító, de ajánlott lenne annak cseréje is nem sokára. Az autóban most van 79 ezer km. Magam szeretem megvásárolni az alkatrészt az autóhoz, mert akkor tudom mit raknak bele. Viszont a szerelővel nem konzultáltam sajnos, hogy ilyenkor mit kell megvennem.

Lengéscsillapítót és rúgót mindenképpen lecseréltetem.

Kérdés: lengéscsillapító cserekor milyen alkatrészt kell feltétlen megvásárolni, pl toronycsapágy, pohár, szilentek? Vagy általánosságban elég magát a lengéscsillapítót megvenni?



2015. szept. 28. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Lengéscsillapitó , porvédő gumik , felütödésgátló.

Rugókat én csak akkor cserélem ha töröttek.

Toronycsapágy is lehet.

Szilentek helyett egész lengökar.

Én együtt cserélek minent, igy nem kell gondolkodnom egy ideig azon, hogy épp mi kopog.

2015. szept. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A felütődésgátlónak mi a pontos neve?
2015. szept. 29. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!