Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj a kulccsal?...

Mi lehet a baj a kulccsal? Miért nem tudom messziről kinyitni az autót?

Figyelt kérdés

Megpróbálom megfogalmazni érthetően, nő vagyok, szőke is, első kocsim, nem értek hozzá.

Olyan kulcs van a kocsihoz, amivel messziről egy gombnyomással nyitni-zárni lehet az autót. Eddig működött is rendesen, de pár napja valami nem oké. Ha hosszabb idő után szeretném használni, akkor nem működik. Viszont, ha kinyitom úgy, hogy bedugom a kulcsot, utána működnek a gombok is, rendesen bezárja, kinyitja messziről. De ha pl. fél óra múlva megint szeretném használni, akkor csak úgy nyílik, ha bedugom a kulcsot, de ha így kinyitottam, akkor újra működik gombbal is...

Gondoltam lemerült az elem. Kicseréltem, így sem lett jobb a helyzet. Mi lehet a baj?



2015. szept. 29. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Xar elem.

Xar a kocsi érzékelője.

Xar a távkapcsoló érzékelője.

Xar az első 2 vagy 3 együtt.

2015. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

próbáld a másik gyári kulccsal..ilyen velem is előfordult, foggalmam sincs mi volt, mert egy minőségi elem cseréje után jó lett..

mind a két kulcs nem adhatja fel..


egyébként veled együtt még sok százezer sorstárs sem ért hozzá...

2015. szept. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Energizer elemet tettem bele.

A másik kulcson nincsenek gombok, az csak egy sima kulcs.

2015. szept. 29. 23:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet az, hogy a gomb ment tönkre (a gomb alatti elektonika - vagy éppen most megy tönkre)? És hol működik, hol nem?
2015. okt. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha befújjuk kontakt spray-vel az árthat neki?

Csak akkor működik, ha már a kulccsal kinyitottam az ajtót. Akkor be tudom zárni, és ki is tudom nyitni a gombokkal.

De ha pl. bemegyek a tescoba egy 20 percre bevásárolni, akkor mire kijövök, már megint nem tudom kinyitni, csak ha bedugom a kulcsot.

Ha csak pár percre szállok ki és zárom be, akkor ki tudom nyitni a gombbal is. Ezért nem értem az egészet, hogy egyszer jó, utána meg nem. Főleg mert hónapokig működött rendesen, nem ejtettem le a kulcsot, nem lett vizes, vigyáztam rá...

2015. okt. 3. 00:25
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem mintha letörne a kezem ha kulccsal kell nyitogatni, csak zavar hogy eddig jó volt, most meg nem.
2015. okt. 3. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!