Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezekkel a pufogásokkal kell-e...

Ezekkel a pufogásokkal kell-e foglalkozni?

Figyelt kérdés

www pont zippyshare pont com/v/Gs9G3Vpk/file.html

Suzuki Swift 1.3 alapjárat (kipufogó).



2015. szept. 30. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem jó a link
2015. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Máshogy nem tudom, mert nem engedi. A pont szavak előtti és utáni szóközöket töröld, valamint a pont szavakat írd át .-ra és jó lesz.
2015. szept. 30. 19:46
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem megy a link úgy se. Na egyénként alapjárati "pufogás" lehet rossz (elhasznált) gyertyától, sérült vagy elöregedett nagyfesz. kábelek, rossz (kicsi) kipufogószelep hézag, vagy már emiatt megégett kipufogószelep miatt.
2015. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megvan mi a hiba a linkben: www17 pont zippy... A 17 maradt ki.
2015. szept. 30. 20:01
 5/11 A kérdező kommentje:
Itt sem érdemes kérdezni, úgy látom.
2015. okt. 1. 12:59
 6/11 anonim ***** válasza:
az emberek válaszolni jönnek ide nem a linkkel bajolni
2015. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem kell vele bajlódni, csak máshogy nem engedte linkelni. Mutass egy oldalt, amihez nem kell regisztráció, ingyenes és letöltés nélkül is meg lehet hallgatni a feltöltött hangot. Ja, és a gyakori is engedi linkelni.
2015. okt. 1. 15:21
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült összerakni a linket, bár tény, hogy megér annyit a kérdés, hogy utána járj, hogy hogyan lehetne úgy linket beszúrni, hogy mások könnyen tudjanak válaszolni. Ez neked is érdeked. IT körökben van az az ökölszabály, hogy "plusz egy kattintás, fele annyi user"


Nekem is szokott ilyen hangot kiadni, szintén 1.3-as Suzuki, 8 szelep, 15 éves. Olyan, mintha kihagyna a motor. Nálam volt szelephézag állítás. Utána a gyújtást ellenőrizték át, de annál nem találtak semmit. Ezek után még mindig előjön ez jelenség. Azt mondták legutóbb, hogy az alapjárati szabályzóval lehet gond. De persze nem vizsgálódtak tovább, ez nem márkaszerviz volt, hanem mindenes szerviz, de hát mindenhez ők sem értenek.


Azért ha sikerül kideríteni, hogy mi okozhatja ezt, akkor kíváncsi lennék én is rá.


A koránál fogva lehet, hogy már öregszik a gyújtótrafó, és néha kihagy, amit egy kissé felületes és profit orientált mindenes szerviz nem vizsgál hosszasan. Ha lesz időm, leellenőrzöm a gyertyákat, megsmirglizem egy kicsit, ha kell. Többet egyelőre panelból nem tudok tenni.


A fülnek zavaró jelenségen kívül, és tudva, hogy nem teljesen egészséges a motor más hátrányát nem tapasztaltam eddig a dolognak. Továbbra is szépen megy, húz is, és jól fogyaszt. Komolyabb hibára utaló jel nincsen, addig pedig ismerős hiányában nem nagyon fognak foglalkozni vele szervizben. Persze van az a pénz és idő és fakkolás, hogy "mostmár csináljátok meg", de kérdés, hogy mit nyerek vele.

2015. okt. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 - Köszönöm a választ! Egyelőre a hangon kívül nekem sincs más bajom vele, megy, ahogy kell. Gyertyákat nemrégen cseréltem, a régivel is csinálta, meg az újjal is csinálja.
2015. okt. 2. 18:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor már csak a gyújtókábeleket kell kicserélni.
2015. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!