Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » G-Astra-sok, ha pislog a...

G-Astra-sok, ha pislog a "tankolj" lámpa, hány kilómétert lehet menni?

Figyelt kérdés
1,6-os 3 ajtós 101 le, benzines 9 éves
2010. márc. 14. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg 50 km-t, de nem érdemes ezzel játszani, nem rossz indulatból mondom! Csalhatnak az üzemanyag szint jelzők. Legalább 10 liter benzint mindig érdemes tartani a tankban ha van rá mód, mert ha megáll az nagyon kellemetlen a mai forgalmas utakon.
2010. márc. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Astra G tulajdonos vagyok! Amikor kigyullad a tank visszajelző lámpája, akkor még 100 km-re elegendő üzemanyag van még kb. a tankban. Ezt követően villogásba kezd, mikor 4-5 L marad, ez olyan 50-60 km-re elegendő, de tudnod kell, hogy a benzines tankokat nem lehet teljesen kiüríteni, mert levegős lesz a rendszer és rángatni fog a motor, na meg persze nem teszel ezzel jót neked! Ha kigyullad a lámpa, menj tankolni!
2010. márc. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és általában milyen a fogyasztásotok, függ attól, h városban, vagy országúton tudok e menni vele 50-100km-ert?
2010. ápr. 20. 12:01
 4/5 anonim válasza:
Nekem uolyan G astrám van, ha kigyullad a led, akkor még 8-9l benzin tutira van a tankban. Fogyasztása vegyesen kb 6,5l, az enyém 7 éves.
2010. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha egyedül, vagy többed magaddal utazol azért számolj rá, hogy a szivattyú nem biztos, hogy minden csepp benzint elér a tank alján. Amint, az előző hozzászólók írják vélelmezem 1 személy esetén 80-100 km, az 3-4 személynél inkább a biztos 50 km. (Én F-Astrás 1,4 90 LE 16V vagyok.)

A "szegénységjelzőre" azért vigyázz nehogy megtréfáljon és száraz tankkal állj az út szélén!

2010. ápr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!