Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Polora maximum...

Volkswagen Polora maximum hány colos alufelni megy fel "barkácsolás" nélkül?

Figyelt kérdés

A jövő zenéje...de nyárra szeretnék alufelniket tenni a Polomra.

1995-ös, jelenleg gyári felnik vannak rajta, ami talán 13-as,14-es(?).

Pár kérdés felmerült bennem.

A kocsiban nincs szervó, már megszoktam, de néha még így is birkózok vele a az élesebb kanyarokban.

Ha rákerülne mondjuk egy 15-ös felni, akkor még nehezebb lenne?

Illetve, néztem,hogy kanyar állásban, a kerék szinte hozzáér a kocsihoz, most ha egy nagyobbat ráteszek akkor mi lesz?Mekkora felni megy rá ezekre az autókra?


Sajnálom,ha butaságot kérdezek, nem vagyok nagy autószakértő, és addig nem akarok komolyabban utánajárni az illetékeseknél amíg nincs meg a komoly szándék (tehát,hogy holnap megveszem...)

Ezért inkább itt kérdezek.


2015. okt. 3. 10:25
 1/1 Koaxk Ábel ***** válasza:

Ajánlom neked a Polo Club Hungary-t, segítőkész társaság.


Nekem is anno volt 6n Polo-m de őszintén megmondom fogalmam sincs, hogy mekkora kerék megy rá, a 15" nem tűnik egy ördögi méretnek szerintem vállalható.


A gumi magasságát értelemszerűen csökkenteni kell a nagyobb felninél, gondolom valami jó peres gumi menne fel.

Ennek érdemes jobban utánanézni, mert ha nem valami kommersz méret, akkor rohadt drága egy garnitúra.


Nővéremnek anno volt egy 9n3-s Polo-ja 17-es felnivel vette, peres gumival, olyan elb*szott méretezéssel, hogy alig lehetett hozzá gumit venni, azt is horror árba.

2015. okt. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!