Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autovásárlás előtt állok ....

Autovásárlás előtt állok . Audi a3 a kiszemelt, hasznaltan . Egy 200000km t futott típusban 1,9 tdi vagy 1,6 benzin?

Figyelt kérdés
Audi , benzin , dízel
2015. okt. 4. 21:11
 1/6 leander0101 válasza:
Attól függ mennyit autózol évente ill. a kilómétereket városban vagy városon kívül teszed meg ha évente legalább 30000Km-t mész és nagy részét városon kívül akkor a dieselt vedd meg ha nem akkor akkor a benzinest!
2015. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
200000-et futottat nem vennék.
2015. okt. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én dízelt vennék, mert az 1.6 benzin minden tekintetben egy nagy nulla, de ha találsz (nem aranyáron) valóban 200.000-et futott 1.9 PD TDI-t, akkor nagyon nagy mákod van!
2015. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Krisztián120 válasza:
48%

200 ezer nemsok mi bajod vele?? Nem tud mindenki ujat venni.

Nekem egyebkent 1.6 benzin van, nem gyenge szeretem. Szervizeles szempontjabol jobban jarsz egy 1.6ossal, bar 2003 elotti vagy utani?

2015. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is egykilenc van csak passzát és még azzal a nagy kasznival is belever az ülésbe. Meg 827E km van benne. Ennyit a 200-ról. Prémium olaj és üzemanyag a titka. Meg kú.va sok pénz. Mostmár futómű fékek új elöl Hátul, most szíjjak hidrotőke vez. tengely csere. Meg a tiptronic kétszer rántott kis gázon. Nem jó előjel... Tiptronicot vegyél 130 lovasat. Nagyon milyen! 30-nál gázadásra sírvafakadnak a gumik. A hidokuplung kiengedi a motort teljesítmény csúcsig azt a bordáid látszanak az ülésed hátulján.
2015. okt. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkepp 2004+osat vennék, valószínűleg kevésbé városi vezetésre , viszont sok helyen olvastam h a dízel problémás tud lenni 2000000km felett és nagyon drága a szervizelése amire nincs szükségem . Annyit nem ér a kevesebb fogyasztás nekem . Nem vagyok nagyon jártas amúgy a témában , első kocsim lenne :)
2015. okt. 6. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!