Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » H7 fényszóró izzóból konkrét...

H7 fényszóró izzóból konkrét nagyon brutál fényerejűt tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Ezek a +50% meg ilyesmi izzók a boltban nekem semmiben sem különböznek a normál gyáritól. Sokat vezetek este,vizes útfelületen meg hatványozottabban rosszabbul látok. Több autónál láttam már nagyon klassz izzót de nem tudom hol lehet ilyeneket találni. Xenonnal nem szeretnék kínlódni.

2015. okt. 6. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Én Berner-t használok valami.

Valami emelt fényerejű, egész hideg fehér fénye van, nekem bevált

2015. okt. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben vennék valami normális,mondjuk osram vagy tungsram márkájú izzót azt jónapot!

Az ilyen xenon hatású/meg fehér fényű/emelt fényerejű kínai zsibis szarokat meg el lehet felejteni!Semmivel sem fogsz tőle jobban látni...meg messzebre.

Meg mondjuk az se hatrany ha normálisan be van állítva a lámpa,és nem össze-vissza világít..

2015. okt. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Osram Night Breaker Unlimited.


De ha projektoros a tompítottod, és jó a vetítési képe, érdemes lehet kipróbálni a xenont, vagy ha nem, beszerelni egy jobb projektort. Én xenonnal járok 2.5 éve, projektoros H7, soha nem zargattak miatta. Persze nem is vakítok senkit, emelkedőn/bukkanónál kézzel állítom lentebb a kévét.


(Ha elhagyatott utakon közlekedsz, a tükrös távolsági xenonozása sem hülyeség, lassan melegszik be, de ha hosszan tudod használni, tényleg 2-3× erősebb, mint a halogén.)

2015. okt. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 A standard izzóik csak standard fényerőt tudnak, végülis azt hiszem gyárilag is sok autóba ezek kerülnek. Nekem valami speckó kellene mert nappal olyan a szemem mint 16 sasnak összesen, de éjszaka vak vagyok mint atom. :)


#3 Köszi, kipróbálom ezt amit ajánlottál.


A Cree ledes izzókról mi a véleményetek? Az egyik ismerősöm rendelt kinából egy párat közel 30.000 Ft -ért, na de az tényleg rettentő brutál. Igaz szerintem már nem is legális kategória, de egyébként szokott azokkal bármilyen gond lenni? Túlmelegedés, élettartam, jogi szempont, stb?

2015. okt. 6. 23:18
 5/6 anonim ***** válasza:

A xenon sem legális nem hozzá való lámpatestben, de azzal nem olyan nehéz mellélőni. A led viszont könnyen lehet rossz, vagy a fényforrások elhelyezése miatt, vagy hazudnak a fényerőről.

Én ezzel szemezek hónapok óta:

[link]

Távolságiba jó lenne, ha tényleg tudna a meghirdetett 4000 lumenből 3000-et. A 6000 kelvines színhőmérséklet nem túl baráti, nekem a gyári ledes fényszórók is túl kékek, 4300 kelvin fölé nem mentem xenonnal sem, de ha leesik az ára 10 ezer környékére, kipróbálom.

Többet nem adnék ki rá kísérletezés címén, pedig már majdnem egy teljes havi átlagfizetést költöttem külső világításra összesen.

Tompítottba én nem merném tenni, még ha nem is vakít, a színe miatt 2 km-ről ordít, hogy led.

2015. okt. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Távolságit sosem használok mert csak városban közlekedek. Rengeteg viszont az eldugott kis sötét utca, belógó padkák, stb.

Ez a kék/nem kék dolog meg a fényerő itt nálunk (angliában, vidéken) nem igazán számit. Rengeteg a luxus autó, azokba baromi durva világitást tesznek azt sem vetethetik ki, szóval mindenki másnak is szabad.

2015. okt. 10. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!