Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket választanátok? E39...

Melyiket választanátok? E39 520d (limusin), e46 320d (limusin), audi tt 225paci, esetleg más márkák?

Figyelt kérdés
Egy autóimádó vagyok,szépítgetném, ültetgetném ,szeretgetném... jól mennek ezek?problémák ezeknél a motoroknál? A tt egyedül a lovak miatt szép amúgy kissé nőies...Mondjatok,soroljatok autókat! nem használnám rengeteget ,de amikor leparkolok vele akkor mindig visszanézzek rá:)

2015. okt. 7. 16:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
47%

[link]

Ezt a 20d-t néztem, szép autó. :) Nekem legalábbis bejött és elég jó állapotban is van.

Bár végül Superbet vettem.

22F

2015. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%

Egyébként 9,9 másodperc a 0-100. Tehát korrekt gyorsulást tud, vezetni meg a precíz kormány, feszes futómű, hátsókerék hajtás miatt élvezetes, szóval még chip nélkül is élvezhető autó, nyilván a TT sokkal gyorsabb meg kisebb is, de ez nem is az a kategória. Meg a TT-k összkerékkel és erősebb 1.8T motorral 1.8MFT körül vannak. És előbbi kérdésedre válaszolva, igen, ez a motor van az A4-ben is, csak nem a kihegyezett 225LE változat. Egyébként nekem is ilyen 1.8 motor van és jó. De az A4Q is drágább (mert fiatalabb), mint a pre-facelift.

Amúgy mennyiért keresel autót?

2015. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Mivel én Szerbiai vagyok ezért inkább euróban mondom , max 5500-6000 euró :)
2015. okt. 7. 21:14
 14/20 A kérdező kommentje:
11 es, tényleg nagyon tetszetős 320d :)
2015. okt. 7. 21:15
 15/20 anonim ***** válasza:

Autóimádó és a 320D :) vagy 520D :)

23i, 25i, 28i, 30i motorokkal már az igen kategória (20i nem, mert abból is egy kicsit túl sok van és nem igazán észrevehetően erősebb mint egy 18i).

Vannak még más Audik is, nem csak a TT, jól néz ki a 6. és 7. generáció, jó optikai tuning alapok.

2015. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A 11.-es linkben azt bírom, hogy Németországból guberálta a kereskedő egy ottani telepről, de azért olyat tud, hogy női tulaj volt. Ezeknek a németországi dízeleseknek a 99%a elég sokat ment már életében, problémaforrást akarsz?
2015. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#6 én semmiképpen nem csippelnék egy ilyen oreg autót

#16 ha noi név van a forgalmilyaban akkor nem kell éppen zseninek lenni hozzá, hogy beírja a noi tulajt

2015. okt. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
6000-ért már kifogástalan 320i-t is lehet venni. Akár a faceliftes 170LE változatból is, de a pre-faceliftből végképp (igaz, az 150LE, de gyönyörűen szól a hat henger). Vagy a 23i is megteszi, 170LE az is, attól több közútra már-már felesleges.
2015. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha a kezébe kerül egyáltalán a forgalmi. Vannak női tulaj típusú kereskedők, akik szinte minden eladó autóra azt írják, hogy női tulaj volt. Van az orvosé vót' típus, amelyiknek furcsa módon minden második autója orvosé volt (ez milyen előnyt jelent???). Ezek szoktak a hirdetésekben automatikusan bejelölni mindenfélét, mint frissen szervizelve, meg ilyenek. Persze van amikor te is megnézheted a forgalmit és láthatod azt a női tulaj nevet, aztán vagy tényleg a nő vezette azt az autót, vagy nem. Ha a nő vezette, akkor attól jobb lesz? Mikor a férfi tulajok jobban értenek általában az autóhoz és jobban tudják, hogy milyen használattal kímélik?
2015. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mazda 6 sem lenne rossz amúgy.
2015. okt. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!