Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw golf 3 tdi 90lovas kocsimná...

Vw golf 3 tdi 90lovas kocsimnál 4,5 fokozatban ilyen 1300,1500 as fordulatnál valami miatt berezonál a kormány meg kicsit a kaszni is. Mi okozza szerintetek?

Figyelt kérdés
Voltam szerelőnél is, hogy hátha a motortartó bak van leesve, de nem az volt és nem is tudták mi okozza. Lenne valakinek erre a problémára valami ötlete?

2015. okt. 7. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a motortartó bak jutott eszembe első ötletként,de nem tudom, jó látta-e a szerelő? Ha eddig nem volt ilyen, mi lehetne még? Futómű (pl. kerékcsapágy, kormánymű stb), vagy ha motorfordulat függő, a váltóban is kimehetett egy csapágy. Gondolom, álló helyzetben pörgetve a motort nem jelentkezik a rezonancia.
2015. okt. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kaszni a 2t lendkerék hiánya miatt rezonál az egyenletlenül járó dízel motor miatt. Ezeket váltó és motor tartó bakok cseréjével tudod csillapítani.
2015. okt. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Álló helyzetben a motor nem rezonál, ha pörgetem. Ha gyorsítok akkor megszűnik ez a rázkódás, de ez se mindig jelentkezik. Fogalmam sincs mi lehet a hibája de elég zavaró, pont ilyen döcögős 50nes tempoba jelentkezik ez. Szerelő azt mondta, hogy a motortartó bak miatt nem lehet. Akkor valakinek valami más ötlete esetleg ? :/
2015. okt. 8. 21:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Futóművet érdemes lenne megnézni?
2015. okt. 8. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!