Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány nélkül vezettem...

Jogosítvány nélkül vezettem segédmotort mögöttem barátnőm bukósisak nélkül. Elkaptak a rendőrök.1 hónap múlva 90ezres csekket kaptam. Ez reális összeg? Soha nem csináltam semmilyen törvénybe ütközőt.

Figyelt kérdés
2015. okt. 8. 00:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Helyszínivel megúszhattad volna 45ezerrel.

És igen, reális összeg.

2015. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A szüleid mit szóltak a csekkhez?
2015. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"a 90 ezer sajnos baráti ár, a jó barátnő ennyit bőven megér..sőt többet is."


Elég szar lehet az élete annak akinek így kell barátnőt szerezni és megtartani

2015. okt. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Elég szar lehet az élete annak akinek így kell barátnőt szerezni és megtartani"


Elég szar lehet annak az élete, aki egy fórumbejegyzés alapján ítél el másokat. XD

2015. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Ookami-sama ***** válasza:
Azért nem kell ekkora dobra verni, én évekik vezettem babettát jogsi nélkül, mert szegények voltunk egy 60-ezres jogsihoz, egyszer kaptak el, és mivel látták, hogy bukósisak láthatósági mellény, és minden rendben van, meg nem vezetek szarul, csak "Ejnye-ejnye"-volt, igaz a babetta nem valami veszélyes járgány, főleg, hgy biciklivel lehagyja mindenki.
2015. dec. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!