Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől huzhat jobbra a kormány?...

Mitől huzhat jobbra a kormány? Fékezésnél még inkább érezhető.

Figyelt kérdés
2015. okt. 8. 18:03
 1/5 Petya183 ***** válasza:

Vidd el futómű állításra, ez otthon nem igazán orvosolható.. Ha meg mégis ki akarsz cserélni valamit utána meg muszáj lesz

Amúgy rossz kérek összetartas rossz kerékdőlés rossz lengescsillapito...sokminden lehet

2015. okt. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.Mindenképpen elviszem.Én lengéscsillapitóra gondoltam,mert mintha kicsit imbolyogna is az eleje.Esetleg még kormányösszekötő ami eszembe jutott.
2015. okt. 8. 18:34
 3/5 Petya183 ***** válasza:
Nekem pl kerék dőlés miatt húz félre egy korábbi baleset miatt, bármi lehet
2015. okt. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A lengéscsillapítót a legegyszerűbb vizsgálni: lenyomod, elengeded - ha fel-le hintázik, akkor semmit sem csillapít. Ha kirugózás után megfogja, akkor annyira nem lehet rossz.


Ha sík, jó felületű aszfalton imbolyog, akkor ott valamelyik szilent is lehet a hibás, hiszen a futóműalkatrészek a normális módtól eltérően is el tudnak mozdulni egymáshoz képest.


A félrehúzás simán lehet beállítási gondból. Viszont azt okozhatja hibás alkatrész, pl. padkához odavert kerék miatt elgörbült kormányösszekötő.


Egy alapos alánézéssel és méréssel gyorsan kideríthető.

2015. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egészen triviális ok is lehet: keréknyomás.. először ezt kéne ellenőrizni.
2015. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!