Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora biznisz, vagyis...

Mekkora biznisz, vagyis mennyire profitáló most Németországból, az osztrákoktól esetleg ukrajnából behozni autókat, donorokat?

Figyelt kérdés

2015. okt. 9. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha kiépítted a kapcdolati rendszert, akkor lehet jó, de "vakra" kimenni nagy kockázat
2015. okt. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs bontos vagy kereskedos ismerosod teljesen felesleges belevagni,foleg ha csak ilyen donor lomokat akarsz hozni.....azt szet kell bontani ,szakszeruen tarolni kelk az alkatreszeket stb stb....gondolom nem az udvarodon akarsz nekiallni ennek....


Meg annak is erdemes utanaszamolni,hogy a foldrajzi adottsagok miatt neked mondjuk ha az orszag keleti felén laksz megeri-e az osztrakokig/nemetekig menni,mert akklr vagy nagyon sok autot kell hozzal egy kanyarral hogy megerje,vagy olyan ritkat/dragat amit itthon jó aron tudsz eladni!!


Amugy nem akarlak elkeseriteni,de ez a hozzunk kulfoldrol autot mar regen nem olyan meg ugy megy mint regen,hogy hu de meglehet elni belole....ma mar csaka akkor erdemes kinntrol hozni autot ha magadnak hozod,mert kint azert nagyobb esellyel fogsz ki normalis karbantartott gepet!Arrol meg nem is beszelve hogy kinti kapcsolat is kell,mert sokan el vannak tevedve,es azt hiszik nyugaton 100euroert hozzadvagnak mindent ami hasznaltauto...

2015. okt. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 veterán vas ***** válasza:

Ha utána érdeklődsz a lehetőségeknek -és főleg a jogszabályoknak- akkor rá fogsz jönni, hogy ez, ma már csak "urban-legend".

Aki évekkel ezelőtt kiépítette ezt a vonalat, annak még üzemel(het), de most elindítani....? :(

2015. okt. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tegnap is volt ilyen kérdés, bejáratott kapcsolatok, nyelvtudás, megfelelő eszközök és járművel nélkül már semmi értelme nekiállni.
2015. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ukrajnából ne hozzál semmit, max cigit.
2015. okt. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most? 25 éve már ez megy...
2015. okt. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ukrajnában az autók sokkal, de sokkal drágábbak, mint Magyarországon.

auto.ria.com

Nézd meg, legalább 2x annyi egy ugyanolyan autó.

2015. okt. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fogj bele és kiderul! Akinek megy az nem fogja azt mondani, hogy csináld te is, akinek meg nem megy, annak meg a támogatása semmit sem ér.
2015. okt. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudod, kérdező, ha valami nagy biznisz, fönt hamar tesznek róla, hogy ne legyen az.
2015. okt. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"""Ukrajnában az autók sokkal, de sokkal drágábbak, mint Magyarországon.

auto.ria.com

Nézd meg, legalább 2x annyi egy ugyanolyan autó""


Javasolnám hogy ne az auto.ria.com ot böngészd, hanem inkább az www.olx.ua-t .


Nézd,használt autó szempontjából szerintem határozottan érdemes behozni, rég(ebb)i orosz gépeket ha mondjuk esetleg pl; valaki ladát zsigát izst vagy akár zaporozsecet keres). Nekem egy olyan kérdésem lenne ukrán autóbehozatallal kapcsolatban hogy ukrajnában hivatalosan "tipusidegen" motorral összepitett rendszámos ЗАЗ 968-ast forgalomba tudok -e helyezni magyarországon?Miután hazahoztam kell-e vinni műszaki szemlére vagy valami ilyesmire? Nagyon belekötnek itthon az efféle külföldről behozott tipusidegen motoros autókba?Azért kérdezem mert én valószinüleg hoznák be ilyet saját használatra ,sőt valószinüleg egy tipusidegen (pl: vw golf2dízel stb)motoros zsigulit vagy ladát is ha találnék ilyet.Kérdés csak az hogy ukrajnában átalakitott tipusidegen motorral szerelt autót forgalomba lehet-e helyezni magyaroroszágon?

A harmadikországbeli behozatalara is ugyanazok követelemények mintha az eu ból hoznánk be autót.euro 3 normának kell megfelelni .Na de miaz hogy mi euro 3 ?Honnan tudom hogy amit be akarok hozni ukrajnából az megfelele e az euro 3 környezetvédelmi besorolásnak hiszen nem eu-s országból hozom be?

Esetleg ha valaki tudna segíteni nekem ennek kérdésnek a megválaszolásában azt előre is köszönöm.

2017. márc. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!