Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért olyan drága a robogók...

Miért olyan drága a robogók kipufogója?

Figyelt kérdés
Vettem egy 250-es Hondát, ki kellene cserélnem a kipufogót. A nagyobb motoroknál csak egy csövet csináltatnak és megy.

2015. okt. 9. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak egy cső és megy? Persze, amíg szét nem esik alattad.

Nekem a mocimra egy Akrapovic rendszer 200 ezerbe kerül. Ennyiért már megvenném a te robogódat.

2015. okt. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van. 4 utemu motornál, kulonosen egy egyhengeresnél a legrovidebb kipufogó a legjobb kipufogó,amíg bírják a kipufogó szelepek:) A verseny gépeken, kell valami formát is adni nekik leginkább marketing szempontból, hiszen az az utcai motorok eladását segítik és azokon ugye szukség van hangtompító dobra, amit majd sokan lecserélnek 200 ezerért, hogy a gyártók nyerhessenek 160ezret rajta:)
2015. okt. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az addig oké, mikor egyes robogó tulajdonosok százezreket költenek tuningolásra.Van pénzük, jó Nekik.Tudom jól, hogy az alkatrészek forgalmazói 60-70 %-os árréssel dolgzoznak, ja meg a 27 % ÁFA. Ezek után a maradék előállítási költség is még igen magas számomra.Még mindíg a kérdés , lehet-e na nem sufni tuningra gondolva, legyártani kipufogót.
2015. okt. 10. 08:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Keresd meg a Dinamit-dobot, vagy a Krakus kipufogót, szerintem ők megcsinálják neked.
2015. okt. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez jó ötlet volt. Az autómhoz is kellene és ott megtaláltam.
2015. okt. 11. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!